Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt-e már valakinek Missed...

Volt-e már valakinek Missed ab-ja és elmesélné-e a történetét?

Figyelt kérdés
Nekem pont egy hete volt,9hetesen,kezdem összeszedni magam és nagyon gyorsan szeretnék egy másikat akivel minden rendben lenne...
2010. nov. 4. 16:23
 1/7 anonim ***** válasza:

ha beirod a keresőbe hogy missed ab rengeteget kiir biztos van közte az enyém is de bocs most jó kedvem van és nem akarok letargiába esni.


elhiszem hogy mihamarabb babát szeretnél jó esélyed van rá hogy össze is jön de mégis a saját tapasztalat azt mondatja velem hogy várjatok pár hónapot és hagyd pihenni a szervezetedet mert megterhelő.


már volt egy vetélésem és egy missed ab-om és bár stramm csaj vagyok mégis kell a pihenés és a felkészülés a szervezet feltöltése.

2010. nov. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem tavaly januárban volt 14 hetes terhesen.

2 hónap múlva terhes is lettem. Most decemberben lesz 1 éves a fiam.

Szorítok Neked!

2010. nov. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia. Sajnálom, hogy veled is megtörtént. Nekem májusban volt, én is 9 hetes voltam. Az első uh-n még minden rendben volt, de a másodikon nem volt szívhang, nem is fejlődött kellően. Azt mondta a dokim, hogy várjunk pár napot, hátha csak fiatalabb a terhesség, de sajnos elkezdtem vérezni, és műtét lett a vége. Szörnyű volt az egész lelkileg. Két mensi után próbálkozhattunk, de még sajnos nem sikerült. Fel a fejjel!
2010. nov. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szia

fel a fejjel, nekem is volt

7 hónapig vártunk összejött, 12.héten el kellett venni

csak az éltetett, hogy minnél előbb tesó kell


3 hó szünetet mondtak, én 1 ciklust vártam ki aza műtét után 28 napra mejött majd rákövetkező ciklusban neki is láttunk


itt rohangál, lassan 1 éves lesz:))

Amit javaslok, ne vár, amint lehet jöjjön a következő, hidd el azonnal fog sikerülni

2010. nov. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem idén április elsején volt a műtét. Amikor + lett a tesztem, már akkor éreztem, hogy valami nem stimmel, tudtam hogy baj lesz. A petezsák szépen nőtt, de sajnos üres volt. 3 hét haladékot kaptam, de semmi. 9 hetesen volt a műtét. Amikor felébredtem, tudtam, hogy nagy baj történt. Műtét közben az orvos kilyukasztotta a méhemet, és az előző császár helyén fel kellett nyitni a hasamat hogy összevarrjanak. Nagyon rosszul viseltem mind testileg, mind lelkileg. 6 hónap várakozási időt mondott az orvosom. Ki is akartuk várni, de mivel az én ciklusom soha nem volt pontos, de a műtét után beállt 29 napra, így úgy döntöttünk ez egy jel, és 4,5 hónap után abbahagytuk a védekezést. Gondoltam én, hogy úgysem fog azonnal összejönni. Hát tévedtem. Most 12 hetes vagyok, és eddig minden rendben. kopp-kopp-kopp

Én azt tanácsolom, hogy várj még egy kicsit az újabb babával, mert a szervezetednek regenerálódnia kell legalább 1-2 hónapot.

2010. nov. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szia nekem 2005-ben volt 11hetesen elkelett veteni mert nagyon beteg volt a baba nagyon megviselt aztán 2006 évégén sikerült ujra a babo most 3 éves mult és azota van már egy 15hos fiam is
2010. nov. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem augusztusban volt egy vetélésem, de a szerencse a szerencsétlenségben h nem kellett kaparni, így az orvosom azt mondta h testileg nagyon hamar helyrejövök inkább lelkileg kell túltennem magam én is közel 9hetes voltam (2nap híján), nagyon megviselt, de úgy állok hozzá h a 2 az egy szép szám és másodszorra sikerülnie kell! Mi próbálkozunk október 6. óta csak az a helyzet h a párom külföldön dolgozik és nem egyszerű összehozni h pont 'jókor' legyen itthon!

A kívülállók, akik nem mentek keresztül ezen mind azt mondják h amíg ennyire akarjuk tuti nem fog sikerülni, de én bízom benne most 13-ra nem várom! Úgy h szerintem pihent 1-2hónapot aztán hajrá!!!

2010. nov. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!