Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha minden hónap 10.én jön meg...

Ha minden hónap 10.én jön meg mikor van peteérés?

Figyelt kérdés
tegnap 00:20
 1/3 anonim ***** válasza:
94%

Akkor a Jóisten sem tudja, mivel változó időtartamúak a ciklusaid, ugyanis egyik hó 30, másik 31 napos.

Menstruáció befejeztétől kezdj ovutesztelni.

tegnap 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem a naptár szerint számolunk...a hanyadika az nem egy fix időpont. A ciklusod első napja a vérzésed első napja és a ciklusot utolsó napja a következő vérzésed előtti nap.


Számold meg így mennyi nap és abból kell kivonni 16-ot, leghamarabb ott lesz ovu, aztán vonj ki 12-őt és megtidod legkésőbb mikor lehet ovud.


Az ovu utánai napok száma állandó, de emberenként változó.

12-16nap lehet, nekem pl 13. De ehhez szükséges megnézni 3 ciklust. Nekem így néha 12 nap néha 14, de pl soha nem lesz 15,16 napos. Ez az egyetlen dolog ami fix eg ciklusban, az ovu utáni napok száma. Sz oviláció viszont lehet bármikor hamarabb vagy később ezért van úgynevezett menstruáció késés és van, hogy valakonek hol 29 hol 33 napos a ciklusa.


Remélem segítettem kicsit. Illetve javasolt LH tesztet használni azzal gyorsabban megtudod, hogy neked mikor lehet ovud.

tegnap 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarom elhinni hogy MINDIG minden hónapban 10-én kezdődik a vérzésed. Ha 30-31 napos a ciklusod akkor is csúsznia "kell" néha. A szervezeted nem ismeri a naptárt. Nem az alapján menstruálsz hogy hányadik a van. Amennyiben a ciklusod 30-31 napos akkor körülbelül a ciklus 15-16. napján ovulálsz.
tegnap 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!