Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Amióta terhes vagyok, a párom...

Amióta terhes vagyok, a párom máshogy áll hozzám, miért?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, a párom 36 nagyon komoly a kapcsolatunk, de mégis más lett amióta kiderült. Ő is akarta a babát, lehet megijedt? Nálatok volt ilyen?
tegnap 00:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Ugye nem írtad, hogy milyen téren változott. Morcosabb, nem beszél veled annyit, nem figyel rád, vagy nem szexeltek?


Ha mondjuk a szex a gond itt a férfi is érezheti úgy, hogy kellemetlen neki a gondolat, hogy ott egy baba. Vigyázni szeretni. A kapcsolatok 50-%ban ugyan úgy félhet a bajtól egy férfi is. Nem csak a kismama. Valamelyik kismama kívánja a szexet sőt jobban...van amelyiknek meg null a libidója. Ezt a pároddal kell megbeszélni, vannak alternatívák is, ahogy lehettek együtt, már ha épp ez a gond, de ha rákérdezel meg lehet beszélni. Mi pl sokat vártunk a babára első 13 hétben inkább együtt sem voltunk. Utána sem nagyon, de nem volt gond, és nem is éreztem, éreztük, hogy gond lenne.



Ha úgy érzed, örült a babának, akkor csak beszélgessetek, kérdezz rá mi a gond, miért másabb mint baba előtt. Te is félhetsz, hogy baja lesz a babának, de ő is féltheti a gyermekét és téged is. Tök normália, ha ilyenkor ők is megváltoznak :)

tegnap 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem minden a legtöbb férfi megvaltozik mikor babás lesz a felesége vagy barátnője..

Nálunk is ez volt

Nagyon féltett engem meg a babat is

Megváltozott a szex is terhesseg alatt.

De miután megszultem minden vissza alt a régi kerékvágásba

Szóval lehet nálatok is ez van a dologban hogy csak félt

tegnap 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
81%

Nem derül ki a lényeg a kérdésből hogy miben változott a viselkedése.

Egyébként érdemes lenne őt is megkérdezni erről, mert ő tudja igazán hogy mi van a háttérben, és ha valóban jó a kapcsolatotok akkor őszintén el is mondja.

De már önmagában az rosszat sejtet, hogy itt kell ezt a kérdést idegeneknek feltenni, mert az azt jelenti hogy vagy nem mered megkérdezni, vagy pedig nem válaszol neked.

Férfiak gyakran nem látják át mivel jár egy gyerek, csak mikor tapasztalják, akkor jönnek rá hogy ez sokkal nehezebb mint messziről látszik.

tegnap 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
90%

"Nem hiszem, sőt biztos vagyok abban hogy ez nem igaz. Sose mond olyat amit én akarok hallani, mindig csak az őszintét. Sőt az elején ő jobban örült mint én."


Ha olyan jó és őszinte lenne a kapcsolatotok, meg tudnád vele beszélni ezt őszintén. Miért nem tetted? Vagy megtetted, de nem hiszed el, amit mondott?

tegnap 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
81%
Írd már meg, hogy mit jelent pontosan, hogy "máshogy áll hozzám"! Ennyi infó alapján nem lehet válaszolni. Miben változott meg a viselkedése?
tegnap 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!