Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy HSG miatt...

Lehetséges, hogy HSG miatt elcsúszik a peteérés néhány nappal, illetve a ciklus is megnyúlik? A 11. napon volt a HSG, ma a 18. napom van. Úgy érzem, hogy még csak most lesz. A ciklusaim 28-29 naposak és a 14-15. napon szokott lenni pé.

Figyelt kérdés
2010. nov. 4. 11:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Jó kérdés, én is agyaltam már rajta, de nem hiszem.

Nekem két hónapja volt, a következő ciklusban két nappal korábban jött meg. Most (azóta a második ciklus) meg a 14. napon vagyok, de semmi jele a peteérésnek... Bár nagyon-nagyon nem hiszem, hogy egy ilyen vizsgálat be tud zavarni a hormonok működésébe, én inkább arra tippelek, hogy a palástfű-cickafark tea kicsit megzavarta a szervezetem. Neked nem lehet más a háttérben?

2010. nov. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Én csak erre gyanakszok.
2010. nov. 4. 11:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha megkérdezhetem, nagyon kellemetlen volt a vizsgálat?
2010. nov. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ha megengeded én is válaszolok a kérdésedre:

nem volt életem legjobb élménye, az eleje kellemetlen, amikor a kontrasztanyagot fecskendezik be, az nagyon rossz, feszítő érzés, de nem tart sokáig, és utána nekem már semmi bajom nem volt.

2010. nov. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem eléggé fájdalmas volt, de én nem is bírom az ilyesmit. Feszít rettentően, pedig átjárható vagyok. Adnak valami fájdalomcsillapítót előtte, ami szerintem nem nagyon ér semmit. Na, de azért ne izgulj, ki lehet bírni. :-))
2010. nov. 4. 12:32
 6/7 A kérdező kommentje:
Ja, és másfél napig véreztem utána.
2010. nov. 4. 12:32
 7/7 A kérdező kommentje:
Az már biztos, hogy 4 nappal később volt ovum.
2010. nov. 5. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!