Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 16 nappal aktus után délutáni...

16 nappal aktus után délutáni vizeletből 25-ös erősségű teszt nagyon halvány pozitív, naptár szerint 3 napja késik de ez nem mérvadó mert elég rendszertelen a ciklusom. Lehet valós terhesség vagy ne éljem nagyon bele magam mert inkább csak kémiai?

Figyelt kérdés

Van néhány furcsa dolog, például napok óta erős fejfájás pedig nem vagyok fejfájós, érzékeny fájó mellek, alhasi görcsök (nekem menzesz előtt sosincs görcsöm csak közben), derék fájdalom, jobban látható erek több testrészen is.

Két nap múlva csinálok egy 10-es erősségű tesztet is, ha össze jön akkor reggeli pisivel. Csak nekem ez is húzós mert egy pár napja már éjszakánként többször is arra kelek hogy pisilnem kell.

Csak gondoltam addig kérdezek pár véleményt és hátha kicsit megnyugtató választ kapok hogy van-e rá esély hogy baba legyen vagy inkább engedjem el ezt a hónapot mert ez valószínű csak kémiai lenne? Van valakinek hasonló tapasztalat és baba lett belőle?


ma 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben holnap reggeli elsőből csinálnék egy 10-es érzékenységű tesztet. :)


Ha pedig nem vagy benne biztos, hogy mikor volt az ovulációd, akkor lehet hamar teszteltél és azért lett halvány.

ma 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az ovulációt nyák és tünetek alapján kb be tudtam saccolni, nagyjából akkor voltunk együtt a párommal. Csak kissé félek hogy ne kémiai legyen. Volt már tavaly ilyen tájban egy missed ab-om. Azóta ez az első olyan hónap mikor van is valami a teszten. Csak a halványság miatt félek mert éppen hogy csak látszik a második vonal.

Holnap még sajnos nem tudok mert nincs most itthon teszt de holnap veszek mindenképpen. Csak addig gondoltam hátha lesz egy kis megnyugtató válasz vagy ilyesmi. :)

ma 20:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Képed nincs? Abból tudnánk.
ma 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
sajnos nincs, mert annyira halvány volt hogy egyszerűen a kép nem adta vissza. :( épp azért tettem fel a kérdést hogy ha ilyen halvány van e esély hogy erősödik
ma 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!