Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy hete késik nálam ez nem...

KiaraN33 kérdése:

Egy hete késik nálam ez nem is lenne furcsa mert volt hogy fél évig kimaradt elég rendszertelen volt viszont az utobbi fél évben meg rendszeres volt és most nem jött meg.? Voltan üzenorvosnál ahol kijött a vizeleten hogy húgyuti fertőzésem van

Figyelt kérdés
Rá két napra náthás letten azóta is az vagyok, de még rájött egy kis hasmenés is szóvak rendesen elkapott valami, de hányingerem is van és a késő menses miatt kicsit megijedten hogy esetleg terhes lehetek, de eléggé rástresszelten lehet már azért van hányingerem. Valakivel volt hasonló lehet csak a virus miatt késik, én bolond rendeltem tesztet és nem bementem a boltba szóval végig stresszelten a hosszú hétvégét remelem holnap mar meg lesz addig valaki valami otlet?

aug. 20. 18:40
 1/2 anonim ***** válasza:
79%
Holnap reggel nyitásra máris mehetsz a boltba, addig foglalkozz valami más témával.
aug. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Megjött a teszt negatív lett, de a felborult hormonok miatt inkább kérek egy időpontot nődökihozus.
aug. 21. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!