Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barát cserje kapszula segít a...

Barát cserje kapszula segít a sikeres fogantatásban?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Babát szeretnék,olvastam hogy sokaknál segített baba ügyben.

Saját tapasztalatokra lennék kíváncsi illetve hogyha rendben van a menstruációm akkor be zavarhatja e a rendszerességet ha elkezdem szedni?

Köszi


tegnap 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Pasi nélkül nem sokat fog érni.
tegnap 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én pms-re szedtem, rendszeres volt a ciklikusom. De nem zavart be. Sajnos azt nem tudom, hogy mennyire segíthet teherbe esés ügyben.
tegnap 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%

Ha rendszeres menstruációd van nincs rá szükséged.


Akinek nem rendszeres a menstruáció annak elvileg az ösztrogén-tesztoszteron egyensúlyán tud segíteni... Pont ezért szedik menopauzára 50-es nők, az ő tüneteket tényleg enyhíti.


Én szedtem, nem lettem tőle terhes. Mellette egy szép ciszta nőtt a petefészkembe (valószínűleg semmi köze hozzá).

Nem szedném újra.

tegnap 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1.es


Ki mondta hogy pasi nélkül szeretnék babát?

Máshol éld ki a rossz idnulatúságodat te paraszt!

Többieknek köszönöm a választ

tegnap 20:52
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Barátcserje a Premens nevű tabletta összetevője is, ami köztudottan pms tünetekre van elsősorban. Éppen ezért inkább erre jó. Nem zavarja össze a ciklust, ha vkinek rendezett, mert pms tünetek azoknál is előfordulnak, akiknek rendben van a ciklusuk. Én is szedtem, nem zavarta a ciklust és segített a pms tüneteken. Teherbe eséshez javasolt inkább a ligetszépe olaj kapszula, bár ennek sok más hatása is van, például ugyanúgy jó pmsre és ciklus zavarra is.
tegnap 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt jó tudni a barátcserjéről és az ebből készülő premens tablettáról, hogy bizonyos autoimmunbetegségeknél nem ajánlott, például Hashimoto (pajzsmirigy alulműködés).


Én szedtem Hashimoto mellett mert nem tájékoztatott senki arról, hogy nem kéne, annyi lett az eredménye, hogy cisztásodtam és görcsöltem tőle, később egy Doktornő világosított fel, hogy nekem el se szabadott volna kezdeni ezt szedni.


Úgyhogy csak óvatosan vele.

tegnap 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem rendszeres volt a ciklusom 30-31 napos, de magas volt a prolaktin szintem, így a doki ezt ajánlotta. 29 naposra állította be a ciklusomat és a prolaktin szintemet is szépen levitte (elvileg a magas prolaktin is gátolhatja a teherbeesést vagy az ovulációt).

(Bár lényegtelen de szoptatás abbahagyása után a tejcsöpögésre is szedtem és mivel leviszi a prolaktinszintet hamar abba is maradt.)

tegnap 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Vizsgálatok és orvosi javaslat nélkül rendszeres ciklus mellett tutira nem szedném.... én megvettem annó és be se vettem, mert utána olvastam.


Nálam a palástfű tea és cickafark kombó is elrontotta a ciklusom. Ezeket nem szabad csak úgy random használni. Többet árthatsz egy jól működő ciklusnak, mint használsz.


Méhpempő kb az ami reálisan segíthet, meg a vitaminok...D vitamin , folsav/folát, e vitamin kisebb adagban.


Mi 7 évig vártunk a csodára, az utolsó 2 évben jártam dokihoz egy vetélés után.... ahogy meglett a diagnózis elindult a kezelés 3 hónappal később már terhes voltam.



Ha nem jön a baba, vizsgálat és jó doki nagyon fontos, leginkább endokrinológus.


Ha nem próbálkoztam volna 5 évig az otthoni praktikákkal és mondogattam volna, hogy fiatalok vagyunk, ráérünk, akkor hamarabb mentem volna dokihoz és lehettünk volna szülök...


Nem szeretem a dokikat, de babatervezésnél sajnos elég fontos dolog belevágni.

tegnap 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!