Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érdemes lehet megnéznem, hogy...

Érdemes lehet megnéznem, hogy terhes vagyok-e?

Figyelt kérdés

Bő egy hónapja védekezés nélkül vagyunk együtt a párommal, megszakításosan. Nagyon jó így, de sokáig nem mertük, mivel fogamzásgátlót nem szerettem volna szedni, amit ő teljes mértékben megértett, de még a gyerek is korai lett volna.


De most volt egyfajta fordulópont az életünkben, azóta csak így simán vagyunk együtt. Nem kifejezetten tervezünk még gyereket, de úgy voltunk vele, ha mégis jól sikerúlnek ezek a megszakításos együttlétek, tudjuk már biztosítani a szükséges feltételek, illetve nyilván örülnénk is.



Mint nő, menstruáció előtt mindig vannak mindenféle érzéseim (pl. mellmimbófájdalom, hangulatingadozások stb stb...)


Időközben rendesen megjött a havim, illetve kezdek kicsit beteg is lenni. Ami viszont nagyon furcsa számomra, az a hányinger.



Sose hánytam, csak egyszer kiskoromban, azóta mióta az eszemet tudom, gyakorlatilag semmi nem tudta ezg az ingert kiváltani belőlem. Szerintetek lehet ez gyanús vagy talán tényleg csak betegség miatt lenne?


Kicsit filózom még, hogy vegyek e tesztet emiatt.



ma 10:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha megjött a vérzésed nem hiszem hogy terhes vagy. Hányingered kb bármitől lehet. Amúgy se úgy kell ezt elképzelni hogy teherbe esel, és egy hét múlva hányingered lesz. Viszont a megszakítás nem védekezés, ezt csak akkor kellene ha már tényleg szeretnétek azt a babát.
ma 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha rendesen menstruálsz felesleges tesztet venned.
ma 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!