Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy valami...

Lehetséges, hogy valami elkezdődött, de mégsem lett belőle baba?

Figyelt kérdés
Időre jött meg a menstruációm, de sokkal erősebb, mint szokott és sokkal darabosabb is. Nem győzök tampont (legnagyobb méretű) cserélni
ma 06:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
ma 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sztem sem. Most csak ilyen volt a ciklusod. Általában, ha elindul valami pár napot késik és nem feltétlen lesz darabos vérzés. Nekem legalábbis nem volt.
ma 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne gondolj bele olyat ami nincs.

Ha elkezdődik valami akkor késik.

De még az sem biztos. Szerintem ilyennel foglalkozni sem kell.

Vagy terhes valaki vagy nem.

ma 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem ilyen helyzetben rendes peteérésem volt, ami korábban rosszul működött bennem, ekkor kivételesen jól és ezért lett erősebb vérzés. Nálad sem valószínű, hogy kémiai terhesség lenne.
ma 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ebben a hónapban két napig olyan verzesem volt, hogy azt hittem elverzek...és tutira nem kezdődött el semmi.

Szóval nem, neked is csak simán megjött

ma 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Teljesen felesleges ebbe barmit belekepzelni. Az mennyivel jobb ?

Nem egyformak a ciklusok, ezerszer volt eros darabos verzesem amikor nem is volt parom.

ma 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem. Volt vetélésem, de mivel progreszteront szedtem, nem vált le a méhnyálkahártya, csak utána, amikor abbahagytam. Az orvos egy erősebb menstruációt jósolt. Ehhez képest gyengébb volt, mint szokott. Az "elindult valaminek" a mérete milliméter alatti. Erősebb és darabos max.a megvastagodott endometriumtól lehetne, de nekem attól se volt, pedig mivel nekem már terhesség volt, igazolhatóan vastagabb volt, mint szokott. Amikor viszont épp csak "elindul valami", az endometrium még csak olyan vastag, mint azokban a hónapokban, amikor nem.
ma 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!