Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pár napja vérezegetek a doki...

Pár napja vérezegetek a doki duphastont írt fel. Ma voltam uh-n, és azt mondta hogy a baba megvan, még nőtt is. Mióta a vizsgálatról hazajöttem (hüvelyi uh) kisebb menstruációs görcseim vannak Lehet ez a vizsgálattól, vagy elkezdődött a vetélés?

Figyelt kérdés
2008. júl. 10. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
én is duphanstont szedek, véreztem én is. azóta nagyon sokat pihenek, remélem te is ezt teszed. a görcsölés lehet a méh tágulása miatt. nem tudom hány hetes vagy, de nekem a tágulástól volt.
2008. júl. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia. Igen simán lehet a vizsgálattól. Én is vérezgettem, és én is szedtem a duphastont. A terhességem elején voltak mensi szerű, de nem olyan erősségű görcseim, az orvos nekem akkor azt mondta, hogy ez normális. Most 20 hetes terhes vagyok.
2008. júl. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Szunyabt válasza:
Szia,én 6 hetes terhesen vérzek én is ezt a gyógyszert kaptam már 3 napja kicsit csökkent de még mindig van vér,mintha menstruálnék,ettől még lehet hogy a baba bennt van? Te mennyire véreztél éppen hogy vagy úgy mint én?
2010. dec. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Bocsánat hogy csak most válaszolok, de most láttam csak a kérdést. Szóval, én nem úgy mintha menstruálnék, hanem gyengébben. Az a baba sajnos elment, de azóta született egy teljesen egészséges kislányom.

Remélem neked segíteni fog.

2010. dec. 27. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!