Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi elotti napon teherbeeses...

Mensi elotti napon teherbeeses lehetseges?

Figyelt kérdés

Sajat tapasztalatokat szeretnek kerni tudom hogy keves az esely stb.

16-án vártam/nem vártam… 15-en voltunk egyutt vedekezes nelkul elotte nem. Elotte volt mellfeszules ami 17-en elmult. Nekem szemely szerint szekredesem van mielott megjon.. ez a ‘problema’ csak akkor szunik meg ahogy megjon.. hat tegnap a problema megszunt, a mensi viszont azota sem erkezett meg. Reggel valamilyen oknal fogva ugy ebredtem hogy terhes vagyok. Megerzes, nyilvan erre alapozni nem lehet. Tesztet ma csinaltam de negativ (persze valoszinu meg amugyis korai lenne).

Tegnap es ma extremen faradt vagyok illetve tegnapelott es tegnap az izmaim fajtak nagyon (izomlazszeru fajdalom)

Nemtudom hogy valaminek esetleg lehet-e koze ehhez.

Koszonom a valaszokat!:)


tegnap 19:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Reggel valamilyen oknal fogva ugy ebredtem hogy terhes vagyok.


Pont a héten kérdezte valaki, milyen agyament terhességi tüneteket hallottunk. Viszed a pálmát.

tegnap 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Igy van ugy ebredtem hogy volt egy megerzesem hogy ez most sikerult:) nem azt irtam hogy jezusom en csak ugy a semmibol ugy ebredtem hogy terhes vagyok mindenfele elozmeny nelkul:) de izetlenkedni igazan tovabb lehet allni mashova. Na puszi
tegnap 22:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!