Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus 29. Napján tipikus PMS...

Ciklus 29. Napján tipikus PMS tünetek nincsenek, reménykedhetek?

Figyelt kérdés

Ezt az appot 1 éve használom és menzesz előtt 7-12 nappal mindig van mellfeszülésem és iszonyatosan kellemetlen. Most nincs és ez nagyon furcsa. Refluxom lett pár napra, ez sem jellemző.


Nagyon sűrű hónap volt, nekem új munkám lett, párom elutazott 2 hétre, én meg előtte nyaraltam pár napot,

hogy lehetett volna ovulációm. 16-17. Ciklusnapon tudtunk úgy együtt lenni igazán.


A ciklusaim kicsit össze-vissza vannak, PCO gyanús petefészek miatt (vérvizsgálatok nem igazolták), 26-34 napos ciklusokkal. Az app szerint, ha 30 napos ciklusom van, akkor 17. Napon van ovu. Szóval valamennyi esély van rá.


Nem igazán akarom beleélni magam, mert vannak hosszabb ciklusaim, simán lehet ez a munkahelyváltás miatt, aug. Végén a menzeszem alatt benyaltam egy vírusos náthát, ami szintén tolhatja.


Viszont az appot nézve voltak ovulàciós tüneteim a kérdéses napokon. Brutálisan fáradékony szoktam lenni és fáj is a fejem olyankor.


Hétfőn tudok elmenni tesztért, mert édesanyámék egész hétvégére itt vannak, ezt most nem akarom az orruk alá dörgölni, meg mondvacsinált indokkal elmenni boltba (mert nincs közel) csak eszembe jutott, hogy basszus ez már a 29. Nap. :O



ma 17:28
 1/6 A kérdező kommentje:
Szóval ha nem jön meg, mindenképp veszem tesztet hétfőn és az a kérdés volt már valakinek ilyen, hogy mensi előtt mást tapasztalt, mint mielőtt várandósan pozit tesztelt?
ma 17:29
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálam a mielőtt megjön időszak brutál. Bunkó vagyok, mindig éhes, mellfeszülés, fej és hasfájás előző nap.

Ez 2x nem volt, mindkétszer pozitívat teszteltem kimaradás után.

ma 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2-es nekem is brutális mindig, sőt általában napi több hasmenésem is van. Mondjuk most is puffadok, bár olyasmiket ettem, ami puffaszt is rendesen... Mivel van néha 34 napos ciklusom az elkövetkező 5 napban bármi lehet, egyedül a mellfeszülés az, ami az app alapján még a leghosszabb ciklusombam is egyértelmű volt a 27. Napon.


Volt már kémiaim, szóval tényleg nem élem bele magam.

ma 17:59
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! Biztos, hogy ezért majd lepontoznak, de nálam az elmaradt menstruáció előtt 2-3 nappal kezdődtek refluxos tünetek. Szóval nekem pont ez jelezte.

Szurkolok, majd írj, ha teszteltél :)

ma 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi 4-es az infot! Én felpontoztalak! Utánaolvastam, és a hormonok miatt renyhék lesznek a simaizmok. Emiatt fordulhat elő a bélpangás is, ami puffadást, szorulást, refluxot is okozhat.


Nekem tényleg volt már mindenféle tünetem, emiatt nehéz ezekre alapozni, csak a mellfeszülés elmaradása, az nem volt soha. :O Talán, mikor vizsgák miatt kimaradt 1-1 ciklusom, de az sem mostanában volt.

ma 19:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is az első babánál úgy volt, hogy elmaradt a szokásos mellfeszülés.
ma 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!