Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek volt a nemvárt előtt...

Kinek volt a nemvárt előtt pár nappal tipikus menstruaciós görcsölgetés ami végül kis baba lett? Továbbá miben volt másabb a görcs vagy érzés jellege?

Figyelt kérdés
2021. szept. 10. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt. annyiban volt más, hogy korábban ha elkezdett fájni a hasam, aznap este vagy másnap reggel biztosan megjött. Amikor baba lett három-négy napig fájt, aztán a nem várt napján nem történt semmi. Ekkor már mutatta a teszt. Illetve nem is görcsnek írnám le az érzést, inkább feszült odabent.
2021. szept. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ugyan olyan volt mint mensi előtt. Semmi különbség nem volt viszont 16. Hétig rendszeresen mindjárt megjön érzésem volt enyhe mensi görcsökkel. Csak ez alapján reménykedni vagy feladni totális butaság. Ha majd olyan tüneted lesz ami nem szokott mensi körül lenni, na majd akkor lehet reménykedni. Hidd el az fel fog tűnni. Azok a tünetek amiket tapasztalni szoktál mensi előtt alatt, azokon kár is gondolkozni, mert nem leszel vele előrébb :)


Nekem első terhességnél ikrekkel! Még pms tüneteim is elmaradtak. 6 napja késett mire észbekaptam, hogy már meg kellett volna jöjjön ( 5 év után az első ciklusom volt amikor babára nem is számítottam így nem foglalkoztam a ciklusommal) meglepődtem. (Sajnos nem maradtak velünk)


Másodiknál pedig már napokkal hamarabb szédültem egész nap, na ez sem egy átlagos tünet. Mint aki másnapos.... ezért lett gyanús, pedig a 21. Napi vérvételmnél az is kérdőjel volt, hogy egyáltalán volt e peteérésem.


Szóval nem kell ennyire keresni a tüneteket, terhesség esetén vagy nem lesz tünet leszámítva a mensi hiányát vagy lesz tünet ami a szokásostól eltér.


Sok sikert és csak türelem.

2021. szept. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat !!! Nekem is inkább feszít, mint úgy fáj.két oldalt húzza, ha behúzom a hasam akkor is
2021. szept. 10. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!