Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » David terhességi teszt szokott...

David terhességi teszt szokott lenni álpozitív?

Figyelt kérdés

Ovu után vagyok,az ovu teszt már napok òta negatív így ellőttem egy terhességi tesztet ami azt hiszem halványan pozitív

10napja pròbálkozunk,előtte nemlehetett mert 1hònapig külföldön voltam*


szept. 10. 18:14
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

Az enyém is szürkés ès képen alig láthatò...

Élőbe fényfelé fordítva montha jobban látszòdana de szerintem inkabb csak a reagens helye

[link]

szept. 17. 15:08
 22/31 anonim ***** válasza:
Lehet.. ma csináltam 4et XD abból 3 lett csík. Az utolsót most csináltam azonnal megjelent a csík, de ilyen volt a pár nappal ezelőtti is... képen nem látszik. Várnom kéne de megesz az ideg már...
szept. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

Elhiszem,de lehet még jó kimentele:)

Arra is gondoltam hogy némelyik teszt hibás

Vagy te milyen tesztekkel próbáltad?

szept. 17. 18:15
 24/31 anonim ***** válasza:
Én ebben a ciklusban már vagy 6 félét, de ez a peppino a leghosszabb. Ezen 5ből 4-en van valami csík.. most elszaladtam az előbb még másikakért mind negatív. Én már feladom erre a ciklusra. Legalábbis szombatig ha nem jönne meg. Addig nem tesztelek többet. Ha megjön akkor próbálok már higgadtabb lenni majd nem tesztelek csak 2 nappal előbb ha kibírom.. neked is kitartás, azért ha gondolod írj majd ide ! :)
szept. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Nem tudom szabad e így márkanavet: peppino, byosinex,clearblue,meg valami med... ezek mind kamucsíkosak.

Elysium,xepil,pregnasens,ezeken nincs semmi plusz csík, ezeket ajánlom.

szept. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:

Nekem tegnapra megjött végül*

És elkezdtem a Femibion 1er plusz az Inofolic premiumot

szept. 22. 12:31
 27/31 anonim ***** válasza:

Nekem is pénteken 2 nap késéssel... de gondoltam is,mert 2 nappal később fájt az ovuláció is.

Legalább már tudjuk mivel nem kell tesztelni korán. :)

Az szuper, kell is a vitamin pótlás, már csak a hűvösebb idő miatt is. Nekem betegség miatt szednem kell minden félét,így nem változtatok semmin. Akkor pár nap múlva várlak ide :)

szept. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:

Remélem sikerül mindkettönknek :)

Amúgy hány éves vagy és elsö baba lenne?

Én már 35vagyok és elsö lenne

3éve várunk már,de sajnos az elsö két évben 3méhenkívüli terhességem volt kettöt müteni kelett és volt egy spontán vetélésem és egy kémiai

Utolsó méhenkívülinél sajnos kikelett venni a jobb petefészkemet

És azóta nemsikerült de most kezdtünk el újra próbálkozni,ezért kezdtem el a vintaminokat szedni ezerrel :D

szept. 23. 11:00
 29/31 A kérdező kommentje:

[link]


Meg ilyen gélt is rendeltem,esetleg van valakinek ezzel tapasztalata?

szept. 23. 11:11
 30/31 anonim ***** válasza:

32 vagyok,nekem 4. gyerek lenne.

Nagyon sajnálom a korábban történeteket! Nagyon szorítok,hogy minél hamarabb sikerüljön,és minden rendben menjen!

A gélt nem ismerem.

szept. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!