Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » David terhességi teszt szokott...

David terhességi teszt szokott lenni álpozitív?

Figyelt kérdés

Ovu után vagyok,az ovu teszt már napok òta negatív így ellőttem egy terhességi tesztet ami azt hiszem halványan pozitív

10napja pròbálkozunk,előtte nemlehetett mert 1hònapig külföldön voltam*


szept. 10. 18:14
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

Sziasztok

Igen,ma teszteltem nemelső vizelettből de negatív lett így szerintem rossz tesztet fogtam ki akor:)

szept. 12. 13:29
 12/31 anonim ***** válasza:

Hányadik dpo-n vagy amúgy?


#10

szept. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:

Nagyon korain nem

ovuteszteltem időben de kb a 9.ik dpon

szept. 12. 20:16
 14/31 anonim ***** válasza:
Várom a fejleményeket! Nekem tegnap lett 2 pozitív tesztem, a ma reggeli negatív... ma talán a 9.dpo.
szept. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Kedves 14-es teszteltél azòta?
szept. 15. 09:37
 16/31 anonim ***** válasza:
Igen,de negatívak lettek. De nem is tudom pontosan az ovut, lehet még csak ma vagyok a 9.-en. Holnaptól próbálkozom még,mert így stresszel nagyon.
szept. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

Akor még semmi sincs veszve

drukkolok nagyon,majd írj mi lett

szept. 16. 20:54
 18/31 anonim ***** válasza:
Csináltam tesztet, de nem tudom eldönteni,így negatív szerintem. De hogy állsz? Mikorra nem várod a mensit?
szept. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

Hát össze vissza van most és az ovut se követtem későn kezdtem el tesztelni így nemfogtam el

a csúcsot

De külföldön voltam egy honapig és leghamarabb 1-én pròbálkoztunk

Raksz fel képet? Én nekem is van egy fura tesztem,a Sheinròl rendeltem 20darabosat és mintha halványan pozitív lenne a mostani nem első vizeletű teszt

A tiédet is szívesen megnézném☺️

szept. 17. 12:34
 20/31 anonim ***** válasza:

Az elseje az nagyon jól hangzik, szerintem akkor elkaptátok a napját! A tiédet megnézném:)

Sajnos utána jobban megnézve szürke a második csík így kidobtam... várom már,inkább,hogy megjöjjön mert 2 napja érzem már. Persze legbelül még reménykedek.

szept. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!