Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma csináltam LH tesztet és C...

Ma csináltam LH tesztet és C és a T is halvány de látható. Pozitivat jelent vagy negatívt jelent? A C picivel erösebb mint a T de majdnem egyforma halvány.

Figyelt kérdés
Vagy lehet,hogy kevés volt a vizeletem és azért nem lett erős.Pohárnak a feléig volt csak vizeletem.Több nem jött ki.
2009. jan. 7. 13:22
 1/8 anonim ***** válasza:
A csíkig kell belemártani a vizeletbe. Gondolom mindegyik típusú teszten jelölik valahogyan. Egyébként szerintem negatív. Akkor poz. ha a T ugyanolyan erős vagy erősebb mint a C.
2009. jan. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
még tesztelj, h jó erős két csíkos legyen vagy a T vastagabb...akkor van tuti időpont, de nézd folyásodat is...h mikor ilyen nyálkás, nyúlós
2009. jan. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Január 2-a óta van nyálkás nyulós átlátcó folyásom és persze voltam a párommal együtt.3-án is.5.-6is.Ma volt egy kevés sárga folyásom.2-a óta szúrkál a petefészkem és az alhasmban is szokott szurkálni.
2009. jan. 7. 13:36
 4/8 A kérdező kommentje:
Első válaszoló!Addig mártottam ameddig kellett.Ahogy levolt írva.Csikig.
2009. jan. 7. 13:38
 5/8 anonim ***** válasza:
igen most van tüsszőrepedésed...akkor még egy két napig hajrá::)
2009. jan. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem, a teszttel, ha ma kezdted csinálni, akkor már nem fogsz tudni pozitívat tesztelni (a T és a C csík ugyanolyan erős, vagy a T erősebb!!!)!

Mert minden jel arra utal, hogy már volt/van peteérésed!

Viszont az akciózás a helyén volt, de azért 1-2 napot még folytassátok! :)

Sok sikert január végére, február elejére! :)

2009. jan. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen ma kezdtem!Akkor már ne is teszteljek?Igen ma is akarunk együtt lenni.De tegnap voltunk együtt akkor nem lesz kevés a sperma?Elég sürün voltunk együtt.
2009. jan. 7. 15:58
 8/8 anonim ***** válasza:

4. vagyok.

Nyugodtan lehettek együtt ma is, holnap is. De ha csak 2 naponta vagytok együtt, az is jó.

Szerintem, esetleg holnap még csinálhatsz egy LH tesztet, és ha az is negatív lesz, akkor már tuti túl vagy a termékeny napokon!

Máskor előbb kezd a tesztelést, hogy elkapd a pozitív napot(kat) is vele! De remélem, nem lesz rá szükség, ha egyszer ilyen szorgalmasak vagytok. :)

Drukkolok!

2009. jan. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!