Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogantatás után, 1 héttel...

Fogantatás után, 1 héttel milyen tünteteket éreztetek?

Figyelt kérdés

Most lesz 1 hete hogy az esemény meg történt, ha igaz akkor második terhességem, de nem is tudom hogy mit érzek.

Fáradt vagyok sűrűn sűrűn, meg sokat alszok és hányinger is kíséri. Szerintetek?


aug. 22. 19:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom melyik nap fogant a gyerekem (ahogy te sem), úgyhogy fogalmam sincs milyen volt 1 héttel utána. Valószínűleg nem volt az égvilágon semmi.
aug. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
89%

Jaaaj ha neked az első terhesség is így volt akkor tuti terhesség miatt érzed most is ezt

Amúgy nem....

Baromi korai bármit is érezni ne haragudj...

aug. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
45%

(A nő fogan (magzatot), a magzat fogantat. Szóval semmit sem éreztem 8 nappal a fogantatásom után mert egy pár sejtes kis hólyagcsíra voltam.)


A viccet és a kötözködést félretéve, én se éreztem semmit, mikor a saját fiamat fogantam. Ami logikus is, mert nincs különösebb hatással az anya szervezetére, hogy egy pár sejtes kis izé ott úszkál.

aug. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
58%

Itt a gyakorin nagyon sokan

-megerzik, mikor estek teherbe

-menstrualnak terhesen

-amikor menstrualnak, akkor is biztos terhesek

-tutibiztos vedekezes mellett lettek terhesek.

🫠

aug. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
67%
+érzik a fogantatás pillanatát
aug. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
38%

Bizonyos emberek meg úgy ugranak rá,mint akik ezt várják,és hergelik is magukat rendesen🤔

Egyik 19,másik egy híjján 20.

Amúgy feleslegesen,mert a legtöbb troll,és ez a céljuk.🙈

Nem szabad mindent elhinni🥹

aug. 24. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
38%
Gondoltam hogy ez nem fog tetszeni🤣🤣🤣🤣🤣
aug. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
89%

Pedig #16 igazad van.


A kérdéshez viszont csak annyit fűznék, (nem vagyok tényleg ez a kötekedős fajta, vagyis ilyenben nem), de hogy mikor fogan, nem feltétlen egyezik az aktus időpontjával, eltelhet pár nap, és ha össze is jött, simán lehet, hogy csak 3-4 nap az az 1 hét.

Viszont a tényen nem változtat, hogy akkor még nem érzünk semmit.

Ez nem azt jelenti, hogy nem sikerült, mert vagy igen, vagy nem, de a tünetek nem ettől vannak.


(Én 2-3 héttel utána éreztem először tüneteket.)

aug. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!