Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogantatás után, 1 héttel...

Fogantatás után, 1 héttel milyen tünteteket éreztetek?

Figyelt kérdés

Most lesz 1 hete hogy az esemény meg történt, ha igaz akkor második terhességem, de nem is tudom hogy mit érzek.

Fáradt vagyok sűrűn sűrűn, meg sokat alszok és hányinger is kíséri. Szerintetek?


aug. 22. 19:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Semmit.
aug. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, nem is érezhetsz semmit
aug. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Igaz, nem nagyon tudok oda figyelni most, hogy milyen tünetet érzek a 13 hónapos kislányom mellett, de ha vissza emlékszem, vele is így kezdődött.
aug. 22. 19:33
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan már...


1 hét után még el sem kezd termelődni a HCG, ami ezeket a terhességi tüneteket okozza.

aug. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Abszolute semmit. Még annyit sem mint egy normal ciklus esetén szoktam.
aug. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Még be se ágyazódott egy esetleges terhesség… mégis mit éreznél??
aug. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen tünetem nem volt, pedig lombik miatt tudtam mikor ágyazódott be.
aug. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Most így 1-2 napja érzem hogy fáradt vagyok mikor alszom eleget, és eddig energikus voltam meg muszáj is volt nem ülhettem egész nap a gyerek mellett, és mivel vele is így kezdődött.

Nem vagyok még benne biztos, hogy terhes vagyok,de kis tesót mindig szerettünk volna neki.

aug. 22. 20:06
 9/18 anonim ***** válasza:
95%
Akkor 1 hét múlva kiderül! Addig ott a 13 hónapos, hogy lefoglaljon :)
aug. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
A fáradtság bármitől lehet, akár időjárás változástól is. Még ha sikerül is a teherbe esés, semmi tünet nincs. Ha van is erre utaló jel, mástól van.
aug. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!