Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyermektervezés ideje alatt...

Gyermektervezés ideje alatt gyomor, vastagbéltükrözés?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A héten vagyok ovulációs időszakban, voltunk is már együtt a párommal. Jövő hétre van időpontom gyomor és vastagbéltükrözésre, (időszakos hasfájdalom és hasmenés miatt). Nyilván tudom, hogy vagy összejön a baba, vagy nem, csak az lenne a kérdésem, hogy így, hogy próbàlkozunk a babával elmenjek szerintetek a tükrözésre, vagy inkább elnapoljam a dolgot? Befolyásol vajon valamit?
aug. 21. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mit befolyásolna szerinted?
aug. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az, hogy terhesen egyébként nem csinálnak ilyet. Nyilván, hogyha össze is jön a dolog, nagyon az elején lenne, de felmerült bennem…
aug. 21. 18:20
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel még nem is vagy terhes, és ha össze is jön most a beágyazódásig 7-10 nap telik el. Szóval a vizsgálat alatt nem is leszel még fizikailag terhes, ha összejön se. Amúgy én biztos nem napolnám el és ilyen feltételekkel sem kezdenék egy terhességet, hogy van valami bajom, fáj meg megy a hasam. Ki tudja mi bajod van, okoz-e vetélést, a terhesség felerősíti-e. Na, a lényeg, menj el nyugodtan.
aug. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
De te nem vagy terhes....
aug. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Jaj így nem szabad hozzáállni.

Abból kell kiindulni, hogy te még nem vagy terhes. Mert ugye nem vagy az. Mert ha mindig ezt veszed alapul, hogy mi van ha és esetleg évekig tart mire sikerül, akkorra baromira belefáradsz a lemondásokba. Akkor kell bármit is lemondani, ha már terhes vagy.

A héten ovulálsz akkor te még a jövő héten nem leszel terhes.

Amúgy biztos oka van, hogy alul felül tükrözni akarnak. Biztos van panaszod ami miatt ez kell. Hát akkor kikell deríteni mi okozza a panaszokat. Az most sokkal fontosabb mint egy be sem következett terhesség.

Szerintem aki pár hetes terhes azt biztos meg is tükrözik ha annak oka van. Engem múltkor 6 hónapos terhesen vakbéllel akartak megműteni, mert vakbél gyanúm volt. És igen, terhesen is műtenek, vágnak, nem is laporoskóppal. Szerencsére nem az volt.

aug. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm 4-es a válaszod, tisztában vagyok vele…

Sajnos az előző terhességemnél elvesztettem a kisbabámat a 18. héten, valószínű emiatt gondolom túl ezt a dolgot sajnos….


5-ös válaszoló neked nagyon szépen köszönöm a hasznos válaszodat, teljes mértékben igazad van!! Elmegyek mindenképp, a baby pedig jön amikor jönnie kell :)

aug. 21. 19:17
 7/7 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm 3-as! :)
aug. 21. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!