Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Erős hashajtás vastagbéltükröz...

Erős hashajtás vastagbéltükrözés miatt. Előtte milyen elektrolit ital, utána milyen probiotikum javasolt?

Figyelt kérdés
Erős hashajtásra lesz szükségem mivel szorulásos és nagyon sovány vagyok. Gyomrom is érzékeny. Mit javasolt ok?

aug. 12. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt vastagbél tükrözésem. Szorulásos vagyok, de attól a szertől, amit az orvos felírt erre az alkalomra, minden kipucolódott belőlem. Majd elmondják, hogy hogyan kell alkalmazni, csak azt tartsd be pontosan! Nem kell azonkívül semmi plusz ital sem előtte, sem utána.
aug. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ahogy az első is írja, hidd el mindent is kipucol. Én utána enterolt szedtem. Kellett majdnem 2 hét, mire minden helyreállt.
aug. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1-es: Mit írt fel az orvos?
aug. 15. 08:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom már a nevét. Fel kellett oldani 3 l vízben, s pontosan leírták, hogy hajnali hány órától hány óráig azt igyam meg. (Közben a WC-től nem érdemes eltávolodni 3 méternél messzebbre, mert nagyon gyors hatású!) Ezt követően 2 órán belül menni kellett a tükrözésre.
aug. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!