Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hol mérjem a hőmérsékletemet...

Hol mérjem a hőmérsékletemet hogy pontos legyen?

Figyelt kérdés

3 variációt halottam.

Honalj

hüvely

nyelv alatt

Melyik mér pontosan?

Elkezdtem pár napja hőmérőzni de nemtudom,hogy ha honaljnál mérem az pontosan adja e?


2009. jan. 7. 08:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én hónaljban mérem. Az első hónapban úgy voltam vele, hogy ha nem kapok rendes görbét, akkor átváltok a hüvelyire. De nem volt szükség rá. A hüvelyit azért szokták ajánlani, mert valakinek a hónalj hőmérséklete nem mutatja jól, hogy hol áll a ciklusban. De ha most megcsinálod ezt a ciklust hónaljban mérve, és látszik a pé-d, akkor szerintem maradj ennél, mert kényelmesebb, mint hüvelyben. De ciklus közben semmiképp se válts, mert hüvelyben kb. fél fokkal magasabbat lehet mérni, szóval ha ott méred, az egész görbe felfelé tolódik fél fokkal.
2009. jan. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi
2009. jan. 7. 08:52
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hónaljban mérni nem ajánlott, mert úgy a test külső hőmérsékletét méred, amit befolyásolhat a környezet. Például ha éjszaka lerúgod magadról a takarót, lehűl a tested. Szájban, hüvelyben, vagy végbélben érdemes mérni. Nekem ez első a legkényelmesebb.
2009. jan. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem a magánorvosom azt mondta, hogy szájban a legjobb.Én úgy csináltam és úgy pontosabb volt, mint hónaljban.1 évig mértem, de a dokim kérésére abbahagytam nem figyeltem semmit és akkor jött össze a baba:))

14 hetes pocis:))

2009. jan. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Nálam fél év alatt kétszer fordult elő, hogy kitakarózva ébredtem, és akkor tényleg irreálisan alacsony volt a hőm. De szerintem dönts a saját tapasztalataid alapján, úgyis mindenkinek másik vált be.

2009. jan. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Akkor most hol mérjem?Szájban jobb lenne.Holnaptól mérjem a számban?Eddig ügye hónaljnál mértem.

Köszönöm a válaszokat!

2009. jan. 7. 09:03
 7/11 anonim ***** válasza:

Én hüvelyben mértem higanyossal. Ahhoz hogy értékelhető görbét kapj mindig ébredés után de még az ágyban mozgás elött kell mérni és max. 10 perc eltéréssel mert az is fontos. Ez sajnos nem mindenkinek sikerül mert a hétvégén is fel kell kelni hozzá de mint minden áldozat ez is megéri a fáradtságot.


Ui. én fél évig mértem és már a második hónapban bele lehet jönni.

2009. jan. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Megint 1. vagyok

Ciklus közben ne válts, mert értékelhetetlen görbét fogsz kapni. Más helyen mérve más lesz az alaphőd amihez a program viszonyítja a pé-det. Ha most átváltasz szájban mérésre 3-5 tizeddel magasabbat fogsz mérni, mint hónaljban mérnél, szóval mindenképpen hónaljban mérve csináld meg ezt a ciklust. Utána, ha gondolod válthatsz.

2009. jan. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
bocsi mint=mintha
2009. jan. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Ma kellet volna megjönie és még nem jött meg.Igaz lehet hogy megjön csak lehet hogy délután vagy este.Ha esetleg megjön és mikor elmúlik akkor nyugodtan mérhetem a számban.Nem?

Most csak ugy kiváncsiságból megmértem a számban igaz felkelltem elötte és 36.5 volt.Reggel mikor mértem csak 36 volt ekkor hónaljban mértem.És ha hónapogik mérem rendesen akkor mikor lesz jó?Ugyértem ha elször alacsony és utána magasabb lesz.Mikor jó?

2009. jan. 7. 09:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!