Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 hete volt pé-m, nincs semmi...

1 hete volt pé-m, nincs semmi egyéb "tünetem", csak leszakad a derekam, lehet bébi?

Figyelt kérdés
2009. jan. 6. 23:54
 1/5 anonim ***** válasza:
keves tunet!
2009. jan. 7. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kevés tünet, de van akinek egyáltalán semmilyen tünete nincs. Mindenesetre egy derékfájás bármitől lehet, ennyi alapján nem érdemes beleélned magad. Persze ettől még akár baba is lehet az oka...
2009. jan. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha 1 hete volt pé-d, akkor nem kell semmi tünetet érezned. Még csak most fog beágyazódni (ha történt fogantatás).
2009. jan. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi tünetem nem volt. A legkorábban teszteltem, ami elvileg a 10-11 nap körül volt, rá kb. 1 hétre kezdett esténként a mellem feszülni. De amúgy semmi más érzés!
2009. jan. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy gondolom, mint az előttem szóló, hogy nem nagyon lehet még tünet ilyenkor. A nem várt menzit követő napon tesztelj egyet és az megmondja. De ha negatív, akkor sem biztos, hogy nem bébi. Van akinek csak az elmaradás után 1 héttel mutatja ki a teszt. Az igazi tünetek is inkább az 5. héttől jönnek szerintem. Bocs pontosítok, nálam ez így volt, de nem vagyunk egyformák.
2009. jan. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!