Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10. dpo-n ez a Predictor...

10. dpo-n ez a Predictor lehet pozitív?

Figyelt kérdés

[link]

most délutáni, azonnal kijött



aug. 14. 16:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem még mindig korán próbálsz tesztelni. Aktus után leghamarabb 14 nappal mutat ki bármit a teszt, még az érzékenyebb fajták is.

De persze könnyen lehet hogy tényleg nincs terhesség, de szerintem felesleges lelombozni magad azzal hogy negatív a teszt úgy hogy még nem is késik a menzesz.

aug. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Reménykedtem, hogy hátha egyértelműen “pozitívabb” lesz, mint tegnap.

Tudom, hogy alacsony hcg koncentráció mellett bármi előfordulhat, és később még lehet pozitív, meglátjuk :)

Az is benne van a pakliban, hogy a tegnapi tesztek voltak vmiért fals pozitívok és nincs is baba

aug. 15. 08:49
 13/16 anonim ***** válasza:

Ezek a tesztek nem voltak pozitívak egyáltalán. Sőt, nem is kell szétszedni, egyértelmű lesz, ha 2 csík jelenik meg.

Sok sikert kérdező! 🙂

aug. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Első az hogy ilyen korán tök felesleges tesztelni! Csak magadat húzod le azzal hogy folyamatosan negatív a teszt

Második az hogy ezek a tesztek alapból nem voltak pozitívak!

Harmadik pedig hogy HA ELMARAD akkor tesztelj! Előbb tesztelni semmi értelme

Értem én hogy babát akarsz de attól hogy folyamatosan tesztelsz még terhes nem leszel!

aug. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Kedves kerdező!

Mi lett azóta?

aug. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Sajnos semmi :(
aug. 22. 09:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!