Melyik a biztos ?

Figyelt kérdés
X -epil délután fél 2 csináltam halvány pozi lett facelle szintén délután csináltam negatív
aug. 13. 14:27
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg pozitívnak tűnik. Ha van rá lehetőséged, csinálj egyet holnap reggel.
aug. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
#7-es mindösszesen annyi tünetem van hogy szédülök émelygek illetve fáradékonyabb vagyok
aug. 13. 16:37
 13/24 anonim ***** válasza:
Csinálj még egy tesztet reggel, első vizeletből, drukkolok!
aug. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Teszteltél azóta ?:)
aug. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Ma reggel csináltam egy x-epilt tesztet én viszont azt negatívnak láttom 🤔
aug. 14. 10:06
 16/24 A kérdező kommentje:
aug. 14. 10:11
 17/24 anonim ***** válasza:
Sajnálom. :( Lehet,hogy elindult valami, de korán megállt a fejlődés. Mikor kéne megjönnie?
aug. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen nem is igazán értem a dolgot augusztus 1 megjött és augusztus 5 vége lett nagyon enyhe lefolyású menstruáció volt aztán augusztus 8 reggel elmentem mosdóba ahol pecsételő illetve enyhe minimális vérzést tapasztaltam aztán augusztus 12 teszteltem a pozitívat
aug. 14. 10:43
 19/24 A kérdező kommentje:

Szóval a következő menstruációmnak majd csak szeptember 5.kell megjönnie

De minél hamarabb el megyek nőgyógyászhoz mert valahogy nem értem hogy hogy meg mint van most ez

Tüneteim pedig annyi hogy fáradékonyabb vagyok a kajara rá sem tudok nézni a derekam majd le szakad hangulat ingadozásom van 🙄

aug. 14. 10:46
 20/24 anonim ***** válasza:
Menstruáltál, augusztus 1. volt az első nap. A ciklus 12. napján lett egy halovány teszted, azóta meg mind negatívak? Akkor sajnos nem vagy terhes.
aug. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!