Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Úgy döntöttünk, időpontot...

Úgy döntöttünk, időpontot kérünk a budapesti Kaáliba. Mire számítsunk?

Figyelt kérdés
Esetleg aki oda jár/járt, megosztaná velem a tapasztalatait? Köszönöm.
2009. jan. 6. 20:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia Na én is pont ezen gondolkodom hogy mikor kérjek időpontot. ti miota probálkoztok????Én sok jot halottam a kaáliról csak aztnemtudom melyik dokit válasszuk. vagy kováts timeát vagy krizsai ferencet vagy szmatona gábort???

Ti már eldöntöttétek?????Mert ugytudom hogy a telefonban mikor időpontot kérsz aztis megkérdezik kihez szeretnél menni

2009. jan. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mi szeptember vége óta járunk a Kaáliba. Valóban megkérdezik a tel-ban, hogy kihez szeretnél időpontot kérni. Mivel úgy hallottam, hogy ott mindenki nagyon jó és érti a dolgát, a szerencsére bíztam.

Annyit kell tudni, hogy adnak egy konzultációs időpontot, ami 13 ezer Ft-ba kerül majd. Ott megbeszéltek mindent, ha vannak korábbi vizsgálati erdményeid elviszed, mert a fél éven belülieket elfogadják. Lehet, hogy lesznek amiket újra kell csináltatni, aztán vagy inszemináció, vagy lombik lesz a vége.

2009. jan. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Milyen hamar tudnak időpontot adni? Ha jövő héten felhívjuk őket, kb. mikorra mehetünk? Hányszor jártok havonta, s mennyibe kerülnek a vizsgálatok? Igazából minden infó érdekelne. Köszi az eddigi választ is, ha nem gond, kérlek oszd meg velem a többi tapasztalataidat is. Köszönöm!
2009. jan. 10. 20:47
 4/8 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, nem jártam itt, és csak most vettem észre, hogy kérdeztél. Szívesen megosztom Veled, amit tudok, de azóta lehet, hogy már Te is informálva vagy.

Végülis kértetek időpontot?

2009. febr. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtál. A SOTE-ra megyünk, végül kaptunk időpontot, de ha nem leszünk megelégedve, akkor felhívjuk a Kaálit. Nagyon örülnék, ha megosztanád velünk a tapasztalataidat. Érdekelne, hogy a konzultációtól számítva kb. mikor van az első inszem, lombik; mennyire vészesek az árak, és tényleg olyan gördülékenyen zajlik-e minden, ahogy azt hallottam. Köszi még egyszer, igazából minden infónak örülnék!
2009. febr. 22. 12:46
 6/8 anonim ***** válasza:

Valóban nagyon gördülékenyen zajlanak ott a dolgok. Eddig még soha sem kellett várnom, a megbeszélt időpontban hívtak be.

Az, hogy mikor van az első inszem az csak rajtad múlik, hogy mennyire hamar végezteted el a vizsgálatokat, amiket megbeszéltek. (A fél éven belülieket elfogadják).

Szeptember 30-án voltam konzultáción, és novemberben már meg tudtuk volna csinálni az inszemet, csak nekünk közbejött akkor valami.

A SOTE-n kell fizetni érte? Vagy támogatja a TB?

2009. febr. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Bocsi, az árakról nem írtam.

A konzultáció 13.000 Ft. Az inszem 45.000 Ft + gyógyszerek. Előtte a szükséges vizsgálatokért is kell fizetni, de ezt máshol is megcsináltathatod, ahol ingyenes.

Nekem volt egy átjárhatósági vizsg. eredményem, amit elfogadtak. És csináltatni kellett hormonvizsgálatot, clamydia vizsg-ot, hüvelyváladék vizsg. és sperma vizsg-ot. Az első 3-mat SZTK-ban csináltattam ingyen, a spermavizsgálatot pedig kérték, hogy náluk csináltassuk, azért 13 ezret kellett fizetni.

Van egy árlista kivonatom, amit az első alkalommal adtak. Ha szeretnéd, szívesen elküldöm Neked mail-ben.

Meg ha bármi érdekel, arra is nagyon szívesen válaszolok!

Mihamarabbi babaásodást!!!

2009. febr. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy, köszi. :) Majd jelentkezem. Március közepén megyünk a SOTE-ra, még nem tudok róla nyilatkozni.
2009. febr. 23. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!