Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » HCG és progi szint bizakodhatok?

HCG és progi szint bizakodhatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Elvileg a 18.dpo-n vagyok. Mai eredményem:

HCG 253 IU/L


Progi: 72,33 nmol/L (progi pótlást szedek napi 1szem 200mg progesteron exeltis)


A neten próbáltam utána olvasgatni, elvileg átlagos érték ezen a dpo-n, de valahogy akiknél találok infót, mindnekinek 300 felett van.


Tudom, ez csak egy jelenlegi szám, szerdán megyek vérvételre, rmeélem duplázok.


Nektek ezidőtájt mennyi volt?



júl. 29. 18:12
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
De jó! Ez nagyon ígéretes eredmény.
aug. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm, orvoshoz 8-án megyek, lehet még csak petezsák lesz, de már nem tudok más időpontot hozzá. Legfeljebb megyek majd újra. Majd meglátjuk, de most nagyon bizakodunk :) Majd megírom, hogy mi lett.
aug. 1. 09:18
 13/22 A kérdező kommentje:

Csak elmentem reggel még egy eredményért.

1469 lett,szépen tartja az emelkedést :)


17.dpo 253

19.dpo 612

21.dpo 1469

aug. 2. 16:44
 14/22 anonim ***** válasza:
Ez szuper! Kíváncsi leszek az uh-ra is. (Nyilván te százszor jobban)
aug. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Ma voltam UH-n 13x8mm petezsák. Ha az ovumat nézem ugye kb 5+5-6+0 lehetek. Szikhólyagról nem volt szó. 3 hét múlvára hívtak vissza.
aug. 8. 16:10
 16/22 anonim ***** válasza:
Jobban jártál volna, ha vársz még egy hetet. Akkor már egyértelmű lett volna, így meg most várhatsz bizonytalanságban 3 hetet.
aug. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Igen tudom...a saját dokimhoz jövőhétre van időpontom...csak közbe magán helyet kerestünk és így kerültem oda túl hamar.
aug. 8. 16:19
 18/22 anonim ***** válasza:
De akkor miért nem vártad meg a jövő hetet? Gondolom ezzel az UH-val semmivel se vagy nyugodtabb, mint eddig….
aug. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Hát szikhólyagnak illett volna lennie, de kb ekkora petezsákkal nekem csak pisilés és türelmes keresgélés után látszott a szikhólyag. 5+6 voltam akkor, vérzés miatt jártam ügyeleten és kifogtam egy lelkiismeretes rezidens csajt. Egy nagyon rövid vizsgálattal nem csoda, hogy nem látszott petezsáknál több. Amúgy petezsák méret a korhoz jó. 7-10 nap múlva érdemes menni legközelebb, engem úgy hívtak vissza. A 3 hetet szerintem azért mondta, mert ha 8-9 hetesen minden oké, akkor nyugodtabb szívvel küld el védőnőhöz, mert akkor már 2% körül van csak a vetélési arány, ha a szívhang frekvencia is kornak megfelelő. Engem végül még 1x visszahívtak így 10 hetesen és csak azután mehettem kiskönyvért.
aug. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Igen tudom, jobb lett volna később.


Kedves utolsó, én is úgy gondolom, ahogy írtad. A szikhólyagnak jobban örültem volna, de valóban olyan gyorsan végzett, hogy szinte magamhoz sem tértem, már törölközhet öltözhet. Nagyon izgulós vagyok, sajnos aggódom, fogalmam sincs van e értelme egy hét múlva ismételni, vagy, hogy 3 hetet hogyan ne stresszeljek végig.

Lehet a magam megnyugtatására elmegyek szerdán a dokimhoz... legfeljebb, ha üres maradna a petezsák, az akkor már kiderül. Azt nagyon jól tudom, hogy bármikor bármi történhet, de első körben akkor leszek nyugodtabb, ha már lesz embrió. Na még alszok rá úgy is párat.

aug. 8. 16:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!