Van okom aggódni?

Figyelt kérdés
5. napja késik, egy hete voltunk együtt párommal vegig gumit használtunk, bár bennem ment el, de nem szakadt ki, ellenőriztük.
júl. 27. 08:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs.
júl. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tesztelj
júl. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Napok óta görcsöl,de nem jön meg nem értem.
júl. 27. 10:37
 4/6 anonim válasza:
79%

Ha egy hét után se jön meg érdemes felkeresni egy nődokit.


Funfact,hogy nekem is most pont 5 napja késik, de nálam ugye a terhesség opciója teljesen kitárt, úgyhogy ha hétfőig nem jönnek meg, rám is ez vár 😬

júl. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy kell egy hét után orvos. Teljesen normális az is, ha egy hónap kimarad. Ha nem rendszeres, hanem mondjuk évi egy ilyen van, az nem kóros.
júl. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
57%

#5 Azért ez bizonyos kor után ha csak úgy kimarad csak nem nevezhető normálisnak. Peruse ezt okozhatja stressz meg hasonlók is, nem feltétlenül kell rosszra gondolni.


Engem például most nagyon hirtelen megrohamoztak emellett a pattanások is, főleg az arcomon, ahol eddig egyáltalán nem volt.

júl. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!