Most hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Több embertől hallottam már, hogy úgy lett terhes, hogy kiszakadt az óvszer, de nem is vette észre. Másoktól meg azt hallom, hogy ha szakad, akkor az végigszakad és nem lehet nem észrevenni. Most akkor melyik az igaz? Lehetséges, hogy úgy szakadjon ki, hogy fel se tűnjön valakinek vagy ez csak kifogásként mondják?
júl. 26. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
biztos észrevenném ha kiszakad.
júl. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
4%
ha téged dugnálak biztos duplát húznék. gyanút ne keltsen benned.
júl. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#2-nek nem tudom mi baja van

#1-nek köszönöm a választ

júl. 26. 19:05
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

10 évig használtam gumit és csak egyszer szakadt ki, viszont ott tényleg szinte végigszakadt, szóval kb lehetetlen lett volna nem észrevenni.


De ha valaki a sötétben csak leszedi magáról és kidobja akkor tuti nem veszi észre, mert érezni nem lehetett, hogy ki van szakadva (én vagyok a nő, de férjem sem érezte).

júl. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
15 éve gumival védekeztünk, kétszer szakadt ki, és mind a kétszer észrevette a férjem.
júl. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!