Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 12/13 dpo, nega teszt.Pedig...

12/13 dpo, nega teszt.Pedig ovuteszten is követtem, és tökéletes időzítésnek hittem.Múlt hónapban kémiai volt,nagyon bíztam benne hogy most már sikeres lesz, de nagyon lehangolt a mai negativ teszt. Valaki nega 12 dpo és utána mégis pozi?

Figyelt kérdés

júl. 26. 08:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan hónapok, amik csak nem sikerülnek. Amúgy a pozitív lh teszt nem jelenti azt, hogy meg is repedt a tüsző.
júl. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne csavarodj bele már most. Mi lesz, ha a 10. tökéletesnek hitt időzítés után is negatív lesz az a teszt?

Egyébként a ciklus hozzától függ. Nekem mindkétszer 11. dpo-n volt pozitív. Ami utána is negatív volt, az negatív is maradt.

júl. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%

Legalább következő hónapban lesz kivel várjam a pozit.. 😅

Mindenki másképp viseli/dolgozza fel a sikertelenséget és a veszteséget. Ez van.


De tudd, hogy nem vagy egyedül!

Sírok veled, ha kell... mondjuk az megy egyedül is. 💔


Made.

júl. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezt a hónapot engedd el. Kitartás. Nekem 9 hónap kellett, aztán vetélés...🫤 Majd újabb 8 hónap próbálkozás. (Összesen egy év eltelt 🫤) Most vagyok 26 hetes.
júl. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Amúgy jobb, ha megvárod a mensi első várt (nem várt!) napját és utána tesztelsz, minthogy elkezdd a 8/10 dpo-n .. főleg ha utána is naponta/kétnaponta megpróbálod.

Így minden alkalommal kiröhög a negatív teszt...

Inkább légy türelmes és akkor max csak egyszer fog pofánvagni a szomorú valóság.


Tudom. :)) most 2 tesztet lőttem el, a nemvárt pedig vasárnap lesz. Azért utána még egyet tesztelek (bár szerintem teljesen fölösleges, mert az is full negatív lesz, az hóttziher).

De ha nem... akkor legalább tudok itt érdemben is válaszolni a kérdésedre. :)


Made

júl. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez már valószínűleg nem lesz pozitív, sajnálom, kitartást!


Pont ugyanígy jártam kérdező, múlt hónapban kémiai, most negatív 😥 De minden új ciklus újra 20-25% esély a teherbeeséshez, erre próbálok gondolni, próbálj te is új reménnyel nézni a következő ciklusra!


Ovulációs teszt sajnos semmit sem bizonyít, már írták, az csak az LH csúcsot mutatja, ami után 24-36 óra és megrepedHET a tüsző. Hőmérőzz mellette, az utólag mutatja, hogy volt is peteérés.

júl. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

6os válaszoló: te hogy dolgoztad fel hogy múlt honapban sikerült és most pedig nem?


4es: gratulalok a picihez és a kitartasodhoz is!


3: mindenkepp izgulhatunk együtt! Ti mióta próbálkoztok?

júl. 27. 11:17
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem beszéltük meg konkrétan, hogy szeretnénk babát, csak identől már nem fordítottunk olyan nagy figyelmet a védekezésre s így össze is jött, márciusban.

De ahogy jött, úgy ment is (10 hetesen missed ab volt, 9 hetesen elhalt a magzat).

Most próbálkoztunk, de mint írtam, nem sikerült.. ez kb. 99%.

júl. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!