Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes ha megvan a...

Lehetek terhes ha megvan a mensim ?

Figyelt kérdés
Késett a menstruációm 7 napot amikor is megjött az első 2 napon nagyon véreztem fájt a hasam . Van amikor ilyen nagy mennyiségű mensim van de van amikor csak 3 napig tart ..viszont menstruációm előtt 2 -3 héttel voltam egy fiúval és már alapból megijedtem amikor 7 napja késett már csináltam 2 különfajta tesztet ami erős negatív lett utánna megis jött.. most tartok a 3 . Napnál de néha szédülök.. semmi más hányinger ilyenek. Most is felébredtem aztán szédültem meg fájt a hasam egy kicsit de már elmúlt azis .. ezek után lehet terhesség vagy csak a mensi miatt szédülök?

júl. 24. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem már csak rástresszelsz.

Védekeztetek rendesen?


Mivel nagymennyiségű volt a vérzésed, én nem aggódnék terhesség miatt, de ha továbbra is ideges vagy, várj egy hetet és tesztelj újra. Ha az is negatív, akkor már tényleg ne idegeskedj majd mert totál felesleges.

júl. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Menstruálsz, nem vagy terhes, a teszted is negatív lett pár napja.


A stressztől szédülsz, vagy a melegtől, vagy nem ittál/ettél eleget. (A terhes nőknek amúgy is később van hányinger, nem 4 hetesen, hanem 6-7 hetes terhesen kezdődik.)


Miért izgulsz ennyire, nem védekeztetek?


Kérlek védekezz, mindig, ha nem akarsz terhességet. Tiszteld meg ezzel önmagad. Ha rendben védekeztek, akkor a terhességtől sem kell tartanod minden egyes menstruáció előtt.

júl. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

2 teszt is negatív lett és megjött. Tuti nem vagy terhes.

Esetleg menj el nőgyógyászhoz, h tutira megnyugodj.

júl. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!