Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma teszteltem és negatív, de...

Ma teszteltem és negatív, de a mensim még nem jött meg és a tünetek ugyanazok. Lehetek terhes a negatív tesztől függetlenül? Mikortól mutatja ki a teszt? Vagyis mikortól biztos? Tegnapi kérdésemre azt mondták, megvan az esélye hogy terhes vagyok.

Figyelt kérdés
2009. márc. 6. 18:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

ide bemásolok neked egy cikkrészlete abban sokminden le van írva:

""Mindegyikre rá van írva, hogy a beágyazódás után hány nappal mutatja ki már a terhességet, de én a helyedben várnék a mensi elmaradásáig, így biztosabb"


"Én Gabrielt használtam.

5 nappal a mensi késése után pozítiv lett.

Szeretem.:)

28 hetes kismami"



"Clearblu! A mensi előtt 3 nappal kimutatja a terhességet! :) Boldog Babavárást!"


"Az egyik legérzékenyebb teszt az ACON 10-es érzékenységű. A www.vitani.hu oldal alatt látod a boltot ahol lehet venni. Ez nagyon hamar kimutatja. Már peteérés után 8 nappa mutathat valamit.""


"Nekem a Clearblue jött be. A MediLab tesztet nem ajánlom."


"Én lilyvel teszteltem menszi előtt 2 nappal és kimutatta a 2 csíkot!


szerintem szinte mindegy ha menszi késés után tesztelsz!egyébként is a szervezeteden múlik,mert van akinek csak a 8.héten lesz pozitív a tesztje."


"Én Gabrielt használtam."


"Én CelarBlue-t használtam, mert azt hiszem az egyik legérzékenyebb teszt! Igaz nem valami olcsó - én 1.500,-Ft - ért vettem), de szerintem könnyű használni és megbízható! szorítok, ha babát szeretnél hogy pozitív legyen!"


"Én a Lily-t ajánlom az az esti vizelettel is kimutatja. (Rossmannban lehet venni)"


"Én is a Lillyt ajánlom, ráadásul lehet venni 2db -os kiszerelésben, és csak 900 ft körül van a 2db ára"


"Mindegy, de ha rám hallgatsz, akkor olyat vegyél, aminek van egy kis tartálya és abba kell belecsöpögtetni a vizeletet, majd víszintes felületre helyezni és majd 5 perc múlva leolvasni! A legkényelmesebb!!!!! "


"A Medi Lab-bel kapcsolatban nincsenek jó tapasztalataim. Mutatott már pozitívat, s utána pedig megjött. Kiderült, hogy rajtam kívül mások is jártak így a Medi Lab-bel. Én a Clearblue-t tartom a legmegbízhatóbbnak."


"Megbízható vagy sem, én Pregimax plus-t kaptam a gyógyszertárban, s rögtön két teszt volt benne ugyanolyan áron, mint másikban egy darab teszt. Így csak egyszer kellett sorban állni, ha az első negatív, de csak nem jön meg. (nekem persze elég korán pozitívra váltott)"


"Clearblue!Az a tuti!!!!"


Saját véleményem: Elég a menstruáció napján vagy később tesztelni. Hogy melyik teszt a jobb az szervezet függő is, kinek mennyi hcg hormont termel a szervezete.

Van akinek ugyanaz a teszt a meg nem jött menstruáció első napján pozitív lesz, van akinek csak utána az 5. napon....."

2009. márc. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem várj még pár napot és tesztelj újra!

A tesztek sem egyformák,de nem tudom nem írtad h hány napja késik?

2009. márc. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, tegnap mit írtál, és hogy most hanyadik napon tartasz. De nekem a elmaradt mensi első napján még negatívat mutatott (érzékeny teszt), és rá két napra is még csak halványka csíkocska jelent meg. VAn olyan ismerősöm, akinek meg 6 nappal utána mutatott csak pozitívat.
2009. márc. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia eddig pontosan jott meg?

Szerintem par nap mulva ismeteld meg vagy menj orvoshoz, nekem elso nap negativ volt 4 nap keses utan halvany pozitiv nem hittem a szememnek es igy meg 2 naponta csinaltam egy-egy tesztet erosodott es a tesztcsik.

Drukkolok!! Ird meg h mi lett az eredmeny kerlek,NE ADD FEL!!

2009. márc. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
A vélt fogamzástól számított kb. két hét múlva mutathat valamit a teszt. A fogamzás napja vélelmezett, azt nem igen szoktuk pontosan tudni, ezért néhány napos eltérésnek is jelentősége lehet. Ha ma kellett volna megjönni, vagy a napokban akkor várni kell 2-3 napot az újabb teszteléssel. Több mint egy hetes késés esetén, ha szabályos ciklusaid vannak akkor lényegesen kisebb a valószínűsége van annak, hogy valóban terhes vagy.
2009. márc. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Végülis elég fiatal még a késésem 2-3 napos.Tehát akkor még reménykedhetünk a párommal?Már 3 éve próbálkozunk és 5 éve volt egy vetélésem.Köszönöm a gyors válaszokat!!!!!
2009. márc. 6. 18:53
 7/17 anonim ***** válasza:
Clearblue hidd el !!
2009. márc. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
2 nap ennyit számít?Te jó isten nem is gondoltam volna!Akkor megvárjam a jövöhetet vagy már vasárnap teszteljek?
2009. márc. 6. 18:59
 9/17 anonim ***** válasza:
vasárnap is tesztelhetsz.
2009. márc. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Az létezik hogy furcsán fájjon a hasam?Vagyis egyik pillanatban mintha megjönne,aztán már nemis ugyanott és teljesen más érzéssel.És föl is vagyok puffadva,még nem volt ekkora a hasam(szorítanak a farmerjaim).
2009. márc. 6. 19:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!