Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma teszteltem és negatív, de...

Ma teszteltem és negatív, de a mensim még nem jött meg és a tünetek ugyanazok. Lehetek terhes a negatív tesztől függetlenül? Mikortól mutatja ki a teszt? Vagyis mikortól biztos? Tegnapi kérdésemre azt mondták, megvan az esélye hogy terhes vagyok.

Figyelt kérdés
2009. márc. 6. 18:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
ne dimenzionáld túl. vasárnap tesztelj!
2009. márc. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Szia! Nem akarlak tévhitbe ringatni, de nekem két gyermekem van, és az elsőnél 2, a másodiknál 4 különböző terhességi teszt lett negatív. Az orvosom is csodálkozva állt a dolog előtt, pedig kb 6 hetes voltam mindkét esetben.
2009. márc. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Nekem is hasonlóak a tünetek,mellfeszülés,rossz közérzet,hasszurka.Mensimnek4 napja kellet volna megjönni és a teszt negatív lett.Bizakodjunk!!!!
2009. márc. 7. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Remélem baba!Nekem egy 10-es halványat mutatott 4 nap késéskor.25-ös teszt meg 8 nap késésnél nega lett!De tuti babás vagyok!Fel a fejjel!Amúgy pontosak a ciklusaid??
2009. márc. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

de orulok a kerdesednek! akar en is feltehettem volna. nekem ez a 3. nap, hogy kesik. az elso napi teszt total negativ es nem birtam ki, ma reggel is teszteltem (one step- interneten rendeltem)persze negativ ez is. de!!! ha jol a fenyre forgatom, mintha a masodik csik kirajzolodna. de lehet, hogy csak en kepzelem oda, mar teljesen begolyoztam ezektol a tesztektol. en holnap reggel ujra probalom! tunetem nulla. par napja megjon erzesem volt, de nem gorcsoltem stb.. talan a mellbimbom viszket egy kicsit, de ha nem gondolnek ra talan eszre sem vennem. ja, hom reggel is 37.3, ha ez jelenthet valamit, bar erre en nem adok. tehat konkret terhessegre utalo tunetem nincs!

ja, sajnos nekem mar volt teves pozitiv tesztem 2db ugyanabban a honapban, amit az orvos sem tudott megmagyarazni.

nagyon drukkolok! ird meg feltetlenul, hogy mi lett!

2009. márc. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Azt szokták mondani, hogy a negatív pozitív is lehet, de egy pozitív sosem lehet negatív. Egyébként ne éld bele magad túlságosan, én is ezt tettem, szűk volt minden gatyám, fel voltam puffadva, hányingerem volt, fájt a hasam a mellem. Két nap késéssel, igaz nem úgy mint máskor, de megjött. Azóta nem stresszelem magam, mert állítom, h magamba szuggeráltam a tüneteket. Türelem.
2009. márc. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Sziasztok kedves válaszolók!!!

Most nézegetem vissza a régi kérdéseimet és látom nem írtam meg mi lett velem.Képzeljétek hogy babás vagyok vagyis voltam akkor és azóta már 33 hetes km vagyok.

Köszönöm mindenkinek a válaszát!!!

És veletek mi a helyzet?

2009. szept. 27. 10:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!