Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok akinek párja van de...

Lányok akinek párja van de rég nem össze a baba tényleg képes bele menni egy bér apás dologba?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert megkeresett egy ilyen hölgy, és mondta hogy ismeri a gyerekem és nekik évek óta nem jön össze.

Azt mondja hogy 1..2alkalom.

Tudja egy volt exemtől hogy elég nagy mennyiségű anyaggal rendelkezem.

Más miatt segített nekem, jogi kérdés, aztán végén fizetni szerettem volna, és mondta megbeszéljük majd emailben elküldi. Aztán...



#Bér apa
júl. 24. 15:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%

És aztán ha gyerektartásért beperel, mit csinálsz?

Tudjuk tudjuk, ő soha, meg nem olyan...


Aztán ott lesz a DNS teszt eredménye, te pedig fizethetsz 20 évig.

júl. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ennek mi értelme? Ha nincs élő spermiuma a férjének, akkor segít a spermabank. Ha van, akkor meg mire kellesz te?
júl. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem kamu ez a kérdés véletlenül? :)
júl. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

De kamu.

Menj fel a Startapró oldalra onnan jött neki is az ötlet. Azóta én is utána néztem sok fickó hirdeti.


..1.. amúgy igen ez miatt nem mennek bele.

De egy egész csinos igényes nő.

De alap esetben pl a Startaprón le lehet beszélni és egy helyen találkozni, majd ha vége mennek külön. Soha nem tudja meg ki az illető férfi, se telefon szám se más.


Nyilván nekem neces mert nem vagyok független, és neki is van férje

júl. 24. 15:59
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Bár engem nem érint a dolog, ilyen bérapás dologba normális ember nem úgy megy bele, hogy párszor lefekszik valaki random fickóval, hanem donor spermát kér tőle, amit aztán orvosi körülmények között felhasználnak (inszemináció vagy mesterséges megtermékenyítés vagy akármi). Ennek megvannak a legális és medikalizált keretei, amibe akár még bele is mentem volna, ha nem jön össze a baba természetes úton, már amennyiben bizonyított, hogy a férjem spermájával van a gond és nem az én oldalamon rossz valami, de hogy megpróbáljak párszor összefeküdni valakivel, hátha... Nah, ez simán csak lotyóság lenne.
júl. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
52%
Amugy most nem leszolni akarok senkit, de számomra nőként fura, hogy azok a férfiak, akiknek sajnos nem megfelelő a spermaja, néhányan közülük belemennek ebbe a dologba, még ha spermabankbol van is az anyag. Ferfiaggyal gondolkozva, nekem rohadtul megalázó lenne, hogy én nem tudom teherbe ejteni a feleségem, de más spermaja igen...ugyanígy, ha én meddő lennék (szerencsére nem vagyok az, van már gyerekünk), ilyen donor petesejt, vagy mondjuk külföldön béranya..hát szóba sem jöhetne. Fura. Hát mindegy, nem vagyunk egyformák. De nekem mondjuk az örökbefogadás sem menne, pedig imádom a gyerekeket, de a saját mégis teljesen más.
júl. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 babyboom567 ***** válasza:
100%
Be akar palizni.Ha belemész ebbe lesz egy gyereked aki után fizethetsz gyerektartást.
júl. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Azt mondja a nő hogy elment minden vizsgálatot megcsinált tök egészséges.

De a férje nem hajlandó elmenni semmilyen vizsgálatra.

Így elege van a belőle ezen a téren.

Amúgy minden téren tök jó vele. Csak hiányzik a baba.

Azt mondja egyszer szó volt róla hogy elmegy sperma donornak utána néz, de a férje hónapokig nem akart beszélni vele csak alap dolgokat.

Így gondolta ezt.

1...2 alkalom és aztán lehet hogy bejön akkor még neki már a férjnek is lesz önbizalma.

júl. 24. 16:23
 9/18 A kérdező kommentje:

7es. megsajnaltam. Őszinte volt.

Ráadásul nem vagyok egy címlap fiú. A férje még nem rossz anyagilag, sőt.

Tehát nem tudom miert kéne neki hogy be palizzon

júl. 24. 16:24
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

"Azt mondja a nő hogy elment minden vizsgálatot megcsinált tök egészséges.

De a férje nem hajlandó elmenni semmilyen vizsgálatra."


Mo djuk ez eleve mese habbal, ugyanis a férfi kivizsgalasaval kezdik, mert az egyszerűbb, gyorsabb és totál fajdalommentes

júl. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!