Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Észrevettétek ti is, hogy...

Észrevettétek ti is, hogy ebben a kategóriában mindenki beszólogat mindenkinek?

Figyelt kérdés
júl. 24. 10:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%
nem csak ebben.
júl. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%
Nem, nem mindenki és/vagy nem mindenkinek.
júl. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
83%

Meg megy a felesleges kötözködés.


Ha otthon vagy táppénzen, táppénzcsaló vagy.

Ha dolgozol, nem figyelsz magadra és nem fontos a gyerek.


Magánkórházba ne merj menni, mert mit képzelsz, szorítsd össze a fogad és bírd ki az állami kórházak terrorját, mások is kibírják, "nE HiSzTiZZ".

(kedvencem, mikor a PIC-et hozzák fel, mint érv, hogy az magánkórházakban nincs... Mert aztán a Bivalybasznád után 12 kilométerre lévő, vidéki kis kórházban, ahol még fájdalomcsillapításra sincs más mód, csak a Nospa, ott aztán biztos van PIC.).


Ha van segítséged és esetleg pihenni is tudsz az első hónapokban, csak egy kényes hercegnő vagy és neked könnyű, fogd be a szád. Ha nincs senki, aki segítene, esetleg a férjed is dolgozik reggeltől estig, akkor is fogd be a szád, mert tudtad, mit vállalsz és amúgy is minek szültél ilyen embernek.


Ha esetleg eljársz baba mellől mozogni, ne adj' Isten még fodrászhoz, kozmetikushoz is, akkor minek kellett neked gyerek, csak mutogatásra kellett az Instagramra, add inkább örökbe. De ha csak a gyerekkel vagy 0-24, akkor megérdemled, hogy megcsaljon és elhagyjon a férjed, mert igénytelen vagy, hogy nem jársz sehová gyerek mellől.


Ha jó a kapcsolat a nagyszülőkkel, és vigyáznak a babára, akkor minek szülted, magadnak vállaltad a gyereket és nem a nagyszülőknek. De ha nincs közeli kapcsolat és nem szívesen engeded, hogy egyedül vigyázzanak rá, akkor kisajátítod a babát és a nagyszülőknek joga van vele lenni.



Bárhogy is csinálod, úgy biztos nem jó az itteni válaszolóknak. :D

júl. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
30%
Hú, 3. Minden oké amúgy? :D Kár ilyeneken fennakadni.
júl. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
91%
minden témában megy a beszólogatás, nem ismerek olyan kérdést ami alatt egy idő után ne lenne veszekedés.
júl. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%
Én is tettem már fel kérdést a car házi csavargó nővéremről, akinek a tetű lassan felzabálja a családját meg a franc tudja kit nem fertözött már meg. Erre olyan oltogatást kaptam hogy inkább töröltem magam mert nem hittem el hogy nemhogy segítség félét nem kapok, de még én vagyok a hazug.
júl. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Igen, borzasztó komolyan. Azon gondolkodtam, és légyszi ne kövezzetek meg... de nem lehet, hogy a Covid oltások tettek valamit az emberekkel? Én úgy vettem észre, hogy régen azért ennyi gyűlölet nem volt. :/
júl. 24. 11:45
 8/21 anonim ***** válasza:
94%

#4


csak példákat írt a 3-as válaszoló. És igaza van. Tipikusan a van sapka az a baj, ha nincs, az a baj.

Számtalan példát lehet még írni.

Nekem egyik kedvencem a pelenkázás - ha valami triviális kérdést tesz fel valaki, akkor rögtön jön, hogy pedofil, meg pelenka fétises.


De szoktak itt lenni tipikusan a "ki nem várja X nap múlva" izguljunk együtt kérdések is. Jó, hülyeségnek hülyeség, de ettől még nem kéne álszentnek lenni, hónapokkal-évekkel korábban azok a kommentelők ugyanúgy izgultak, hogy jön-e vagy sem...

Szóval ha valami nem tetszik, miért nem lehet simán csak továbbkattintani?

júl. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
82%
Persze van olyan is, amikor azért a kérdező is kitesz magáért. Segítséget kér, írunk udvariasan, segítőkészen kismillió különböző alternatívát, de aztán a kérdezőnek mindhez van valami kifogása, hogy melyik megoldás miért nem jó neki (pl. pár hete az a szülőkhöz vonatozós kérdés). Hát akkor mit várt, önigazolást?
júl. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
67%
7 😂😂😂😂😂 te aztán durva vagy.
júl. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!