Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretnénk 2. babát, de...

Szeretnénk 2. babát, de régóta nem jön össze. A terhességem óta, hosszú akár 1 hétig is tartó fájdalmat/feszülést érzek peteeres környéken. Ez jelenthet problémát?

Figyelt kérdés
Korábban ilyen nem volt és a kislányom is jött elég hamar.
júl. 23. 19:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%

Szerinted ez orvosi csoport?

Menjel el a nogyogyaszodhoz és megmondja.

júl. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem látott semmit. És szülni se szült, mert férfi 😀 Gondoltam édesanyák tudnak válaszolni, hogy miként változott a ciklusuk első baba után.
júl. 23. 20:12
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
A peteeresr megszoktak erezni, ily modon mint te. Mi ezzel a baj?
júl. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem fogamzásgátló letétele után volt így, a menstruációm utolsó napjától kezdtem érezni 1-2 héten át, enyhe nyomástól igen erős fájdalomig fokozatosan növekedve. A tüszőrepi napján eleinte konkrétan járni nem bírtam 1-2 órán át, annyira fájt. Aztán hirtelen mindig elmúlt.

Hónapról-hónapra egyre csökkent az intenzitás és a napok száma is, 9 hónap elteltével már csak enyhén érzem kb. 2 napig.

Senki nem tapasztalt ilyet a környezetemben, el sem hitték még itt sem. Annyira ufónak éreztem magam, hogy annak is örültem volna, ha valaki ezt elmondja nekem, amit én most ide leírtam neked.

júl. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Második szülés után érzem a peteerest, de csak egy nap, nem egy hétig.
júl. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szülni nem szültem, de 2-3 napig is fáj, főleg a jobb. Illetve mensi előtt a sárgatest miatt érzek szúrkálásokat. Ez am normális.


Érdemes kivizsgáltatnod magad. Egy teljeskörű hormonpanelt mondjuk magánban. Sajnos TB-re nem olyan egyszerű bejutni, de magánban teljesen saját kútfőre beírhatsz nagylabort, pajzsmirigyvizsgálatot, női nemi hormon vizsgálatokat esetleg IR? De elég lehet nagylaborhoz inzulint csapni, és akkor kijöhet a Homa-index, ami elég jelzés lehet elsőre.


Nekem minden negatív lett amúgy, megis cisztáim vannak. Szívás. :/


De tenyleg érdemes megnézetni

júl. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mit jelent az, hogy régóta nem jön össze?

Ultrahangon voltál?

júl. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7-es nem feltétlen elég. Persze kezdésnek kell, de nem hiába írtam én sem a csomó hormonvizsgálatot, ami nem lâtszik csak UH-n. :(
júl. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

En azert javasoltam az uh-t, mert azon latszodhat ha van valami pici problema ami az 1 hetes fajdalmat okozza:)

Nyilvan sok fele lehet elindulni ha kivizsgalas a kov. lepes

júl. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló tuneteim voltak. Kiderült h terhes vagyok ( második baba ) jelenleg a 10.héten, és a feszulest egy ciszta okozta a bal petefeszekben, a nőgyógyász egyből meglátta az econ. Olvastam fennebb h a te orvosod nem talált semmit a vizsgálatkor, lehet h meg kellene ismetelned az ecot ha nem múlnak el a tünetek.
júl. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!