Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lennék vagy esetleg...

Terhes lennék vagy esetleg hormonok miatt nem jött még eddig?

Figyelt kérdés

Sziasztok, március elején szültem, a menstruációm 6 hét letelte után megjött tartott pár napot rá 2 hétre megint megjött azóta kb 30 naponta rendesen megjött. Viszont most utoljára június 9.-én volt meg és hétfőn kellett volna megjonnie. Viszont azóta semmi. A férjemmel végig ovszerrel vedekeztünk. Egyszerse szakadt ki az óvszer és elejétől a végéig használtuk. Nem tudom hogy mégis hibás lett volna a gumi és terhes lehetek? Vagy egyszerűen elképzelni nem tudom miért nem jött meg és igazából nagyon idegesít. Holnap megyek amúgy nőgyógyaszhoz nyilván szólok neki. Egyébként szopizik a babám ha ez jelent valamit.

Volt más is így akinek rendesen megjött utána valahogy mégse?



júl. 21. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:
66%

Varjal eloveszem a gömbömet es megjosolom neked, hogy terhes vagy-e.

Honnan tudjuk?? Ha szexelsz, megvan ra az esely. De mivel vedekeztel is meg szoptatsz is igy vajmi kevés.

Komolyan....ezredik ilyne kérdés....

júl. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Tesztet vennu luxus?
júl. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Írod, hogy szopizik. Persze, hogy számít! Ilyenkor össze-vissza alakulhat a ciklus.

Persze a tesztelés nem ártana.

De szoptatás alatt normális amit tapasztalasz.

júl. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem vagy terhes.
júl. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"március elején szültem, a menstruációm 6 hét letelte után megjött tartott pár napot rá 2 hétre megint megjött azóta kb 30 naponta rendesen megjött. Viszont most utoljára június 9.-én volt meg "

Tehát először április közepén jött meg, majd kb. május elején, aztán kb. 30 naponta hányszor is? 🤔

Azt azért én nem nevezném beállt ciklusnak, hacsak nem tavaly márciusban szültél, csak ezt kifelejtetted a kérdésből 😀

Nekem a fiam 8 hónapos korában jött meg először, most 22 hónapos múlt, de még mindig csinál olyat -reggel-esti szoptatás mellett-, hogy a nagyjából rendszeres 26 nap helyett 30 nap után jön meg, egyszer meg ráadásul 52 napra (azaz gyakorlatilag egy kimaradt), igaz, akkor cisztát is talált a nőgyógyász.

Szóval szerintem nyugi, nem vagy terhes 🙂

júl. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Első év nagyon változó volt.

De ha egy hete késik, tesztelj.

júl. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!