Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet ebből terhesség? Hétfőn...

Lehet ebből terhesség? Hétfőn voltam orvosnál mensi késés miatt (itt 8napja késett) azt írta a leletre hogy endometrium: 18 mm benne felritkulások látszanak, hasi folyadék, illetve mindkét oldalon normál méretű PCO-s szerkezetű ovarium.

Figyelt kérdés
Itt még tesztet nem csináltam mivel nem éreztem azt hogy terhes lennék. Csináltam tesztet végül mert azt mondták hogy csináljak. Negatív lett. Ma 14.napja késik, szerintetek lehet ebből terhesség?
júl. 21. 13:10
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Semmi féle vitát vagy rossz indulatúságot nem akartam ezzel… csak szimplán kíváncsi voltam .

Tavaly szültem szóval már van egy kislányom , csak épp most írták rá a leletre a Pco-t

júl. 22. 08:24
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!