Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet ebből terhesség? Hétfőn...

Lehet ebből terhesség? Hétfőn voltam orvosnál mensi késés miatt (itt 8napja késett) azt írta a leletre hogy endometrium: 18 mm benne felritkulások látszanak, hasi folyadék, illetve mindkét oldalon normál méretű PCO-s szerkezetű ovarium.

Figyelt kérdés
Itt még tesztet nem csináltam mivel nem éreztem azt hogy terhes lennék. Csináltam tesztet végül mert azt mondták hogy csináljak. Negatív lett. Ma 14.napja késik, szerintetek lehet ebből terhesség?
júl. 21. 13:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
júl. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Esélytelen.
júl. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem
júl. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Meg tudnátok magyarázni miért nem?

Nyílván nem számítok rá , de azért érdekel.

júl. 21. 16:40
 5/11 anonim ***** válasza:
Azért, mert negatív a teszt, és az orvos sem látott semmi konkrétat (a vastag endometrium ugyanúgy megfigyelhető menstruáció előtt is).
júl. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
14.napja késik. Orvos nem lát semmit. Szerinted??
júl. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Azért nem vagy terhes mert pcos vagy, ezt ra is irta a papirra a doki. A teszt se veletlenul negativ. Azert kesik mert nem is volt ovulaciod ebben a ciklusban. Valoszinuleg. Pcos eseten siman lehet 100 napos ciklus is.
júl. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

7!

A PCO nem egyenlő a PCO szindrómával...

"A PCO-t nem feltétlenül kell kezelni, hacsak nem okoz problémákat a női reproduktív rendszer működésében. A PCO a nők egyharmadát érintő állapot, ami nem jár hormonális problémákkal, általában a menstruáció és az ovuláció is normális a PCO-s nők esetében, így a teherbeesésnek sincs kockázata, akadálya."

Forrás: [link]

júl. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha policisztas a petefeszke, akkor ott a hatterben mar IR is van. Most ne azzal gyere hogy lehet policisztas amugyis a petefeszke. Rakd össze a dolgot. Kesik neki, nem terhes. Azert kesik mert nem ovulalt. Azert nem ovulalt mert pcos a petefeszke
júl. 22. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ahogy linkelted is a PCO nem okoz problemat a noi reproduktiv mukodesben. Hat de neki okoz. Szoval egyertelmuen nem ez a baj
júl. 22. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!