Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lett valaki úgy terhes, hogy...

Lett valaki úgy terhes, hogy nagyon kevés sperma jutott belé?

Figyelt kérdés
Férjemmel együtt voltunk Pé-kor (babát szeretnénk, van már 1 kisfiunk), és olyan pózban voltunk, hogy mikor elélvezett pont kicsúszott a hímvesszője. Így a "cucc" nagy része kint landolt. Jutott belém is egy nagyon kevés, kb az első löket. A többi sajnos kint :( Így van esélyünk? Ilyen kevés sperma mennyiséggel? A combomon landolt, így gondoltunk hogy ujjal benyomom gyorsan ami kiment. (Undi vagyok ne kövezzetek meg, gondolom amik a levegővel érintkeztek már nemjók úgysem) :( De azért hátha :) Szerintetek így azért van esélyünk? Vagy várhatunk egy újabb hónapot?
júl. 18. 13:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Elég 1 spermium a teherbeeséshez.
júl. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Tudom, csak hát nagyon sok spermium indul útnak, és nagy részük elhal az odavezető úton. Tegyük fel ha 10db spermium jutott belém az szerintem igen kevés ehhez :(
júl. 18. 13:30
 3/18 anonim ***** válasza:
97%
10 db? Egy átlagos ejakulációban 39 millió sperma van. Abban a piciben is nagy valószínűséggel milliós nagyságrendű sperma volt. Van bőven esély.
júl. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Csak az a baj, hogy az a kevés se pont a méhszájon landolt valószínűleg, hanem ahogy csúszott ki a pénisz. Úgytudom csak akkor tudnak bejutni ha közvetlen a méhszáj nyílásánál landolnak, mert a hüvelyben nem életképesek. Ez igaz?
júl. 18. 13:38
 5/18 anonim ***** válasza:
3%

És azt nem tudod, hogy ilyenkor gyertyában kell lenni 15 percig, hogy jól belédfollyon?

Ha nem bírod,a falhoz is támaszthatod a lábad,a lényeg a gyertya!

júl. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%
Lehetsz.
júl. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
5-ös, fekve maradtam és a popsim alá párnát tettem :)
júl. 18. 13:52
 8/18 anonim ***** válasza:
96%

most komolyan 1 alkalomra bízod a teherbe esésedet?

Ebben a hónapban csak 1x szexeltek összesen?

júl. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
95%
Bocsi, nem negativsag, de az se garancia, hogyha tövig benyomja. Sokaknak nem sikerul elsore
júl. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
92%
Jézus, jobban rá vagy pörögve, mint egy első gyerekkel próbálkozó. Szexeljetek többször, esetleg? És akkor nem kell ondós ujjal ujjaznod magad aktus után…
júl. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!