Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki mire esküszik? Kinek mi...

Ki mire esküszik? Kinek mi segített teherbe esni?

Figyelt kérdés

Kisbabát szeretnénk,minél hamarabb 🥰

Volt már 1 vetélésem és egy méhen kívüli terhességem

Sajnos elvesztettem az egyik pete vezetőmet 😓

Ki mit ajánl?

Palást fű,malnalevél,cickafark tea? Vagy esetleg tiszta méhpempő szedése ?



júl. 14. 20:28
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Saját doki és szex. Felejtsd el, hogy magadtól szedsz/iszol dolgokat.

Sok sikert

júl. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
76%

Úgy bírom ezeket az "elengedős" tanácsokat...

És írom ezt úgy, hogy nekünk is 4 év után akkor jött össze, amikor már kezdtük elengedni - legalábbis azt a részét, hogy természetes úton összejöhet.

De!!!

Azt általában elfelejtik odaírni ezeknél a "jótanácsoknál" hogy mindig van egy ÉS. Tehát ott valójában az van, hogy pl.

Elengedtük ÉS életmódot váltottam, elfogytam 20 kilót. Vagy

Elengedtük ÉS munkahelyet váltottam, már nem három műszakban dolgoztam. Vagy

Elengedtük ÉS elkezdtem sportolni. Vagy

Elengedtük ÉS elmentünk nyaralni.


Nálunk egyébként ez az utóbbi történt. Gyógyfürdő segített. Másnál meg a tengervíz.

Csak ezt elfelejtik odaírni. És úgy állítják be, mintha egyszerűen pszichés okai lennének a sikernek, mert jól érezte magát a nyaralás/sport/életmódváltás alatt.

júl. 15. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
78%

#12 ok, de másik fele az nem olyan, hogy én most azt mondom nekem ez segített a testi okon neki is ez fog, mert nem biztos, hogy ugyanaz a problémánk.


Nekem endometriózis OM volt, a műtét segített. De nem írható, hogy minden meddő nő feküdjön kés alá. A túlsúlyos annak nyilván segít az életmód váltás meg a fogyás, nekem a 18-as bmi-mmel a diétával csak azt sikerült korábban elérnem, hogy 54 napig meg se jött a menstruációm. Szóval a valós problémára nem lehet gyakori egy instant receptet adni, ami mindenkinek jó lesz. Ráadásul ha nem az "életmód" a probléma akkor az ember tulajdonképp passzív elszemvedője tud csak lenni a folyamatnak, bármit tesz csak pótcselekvés, mert nem fog segíteni. Egy elzárt petevezetékem semmilyen csoda tea, vitamin, diéta vagy torna nem fog változást hozni. Ezek helyett érdemesebb inkább az élet azon területére koncentrálni, amiben tud pozitív változást hozni és sikerélményt megélni, pl munkahelyen, hobbi, tanulás, és nem arra koncentrálni minden energiát, hogy teherbe akarok esni, főleg nem kihagyni pl. egy starndolást vagy barátokkal egy italozást, mert "mi van ha pont most sikerült és már terhes vagyok".

júl. 15. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
A felsoroltakat semmiképpen nem ajánlom. Mindegyik bezavar a ciklusba. Ha nem is mindenkinél, de sokaknál. Nekem pontos ciklusom volt végre, nem volt kedvem kísérletezni, hogy vajon az is elromlik-e.
júl. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom a veled történteket, veszteségem volt már nekem is. Viszont. Egy petevezetővel nem rosszak az esélyek, de... én biztos, hogy orvosi segístéget kérnék. Alapos kivizsgálás, hogy minden oké e, ha igen, akkor maradnék a spontán dolgoknál, hacsak a korotok meg nem követeli az esetleges lombik programot.


Valóban nem érdemes semmivel kísérletezni, annak idején én is ittam teákat, barátcserje, méhpempő, szinte midnegyik más gondot okozott.. ezt nem viccből írjuk, hogy csak úgy nem próbálgasd őket. Ha alapvetően minden rendben hormonálisan és odabent is, akkor nincs szükséges ilyesmikre és csak sajnos a sorsnak van furcsa humorérzéke. Szedj D vitmaint, e vitamint és folsavat, másra nincs szükség. Az egészséges életmód meg csak jót tehet.

júl. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat nagyon aranyosak vagytok ♥️

Tudom,hogy igazatok van,valakinek abban hogy kicsit el kell engedni,nem rá stresszelni,más valakinek pedig abban hogy életmódváltás,nyaralás is segít

Mindent megteszünk annak érdekében hogy minél hamarabb szülők lehessünk,mert ez a legfőbb vágyunk 🙏🥰

Úgy rendesen egy éve próbálkozunk ,mind a 2x elsőre sikerült,ezzel a résszel eddig nem volt gond🙏

23eves vagyok

A párom 28

Viszonylag fiatalok vagyunk,az orvos is azt mondta,hogy semmi sincs veszve, sőt...🙏🥰 Ez már egy jó pont 🥰

Csak olyan nehéz amikor az ember szeretne valamit de nagyon és várni kell

De a jó dolgokra várni kell,azt mondják 😌

Ugyan azt ajánlotta az orvos is mint a kedves utolsó,hogy D vitamint és folsavat szedjek

E vitamint ne túl sokat

Így csak minden másnap veszek be

Bízok a legjobbakban🙏🥰

júl. 16. 06:19
 17/22 anonim válasza:
Kedves Kérdező, azóta sikerült? Én most kezdtem el méhpempőt szedni, azt javasolták 10-12 g/nap fogyasszak belőle.
okt. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Szia kedves utolsó 🙂

Igen sikerült hála a jó Istenkének🙏🙏

12 hetes vagyok pont ma 🥰🙏

Remélem már minden rendben lesz 🙏 minden este ezért imádkozom❤️

Ez a baba is 2ik próbálkozásra sikerült🙏

Egy pete vezetővel nem hittem volna❤️🙏

Szívből kívánok neked mihamarabbi babásodást❤️🙏

Írok neked provatban ha gondolod❤️

Elmesélem részletesebben a dolgokat😊

okt. 5. 20:37
 19/22 anonim ***** válasza:
48%

Gratulálok neked! Drukkolok, hogy mostmár minden jól alakuljon. Vetélésem nekem is volt, de amikor válaszoltam, már újra terhes voltam, a vége felé jártam, csak nem akartam írni. Azóta megszületett a kisfiam🩵

#14

okt. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
69%

15-ös vagyok, Gratulálok nektek :) Nagyon jó egészséget ❤


Én a válaszom után 7 nappal pozit teszteltem, most vagyok 14+4hetes :)


Vigyázz magatokra. Szép napot :)

okt. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!