Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Behatolás nélkül mennyi esély...

Behatolás nélkül mennyi esély van a terhességre?

Figyelt kérdés
Még szűz vagyok. A barátommal nem szexeltünk még, de annyit már igen hogy ő a péniszét hozzám dörgölte szexet imitálva, miközben rajtam csak bugyi volt. Nem élvezett a puncimra csak lehetett előváladék a farkán.
júl. 13. 11:54
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
13%
Semmi esély. De "rohadt jó" volt olvasni ezt a halsalátám evése közben... Mindig tanul az ember valamit, pl hogy nem érdemes evés közben gyakorizni.
júl. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
92%
Előtte mielőtt még engedsz bármit tájékozódj, mert komolyan nem értem hogy lehetnek ennyire tudatlanok az emberek, hogy napi szinten jut egy ilyen hülye kérdés...
júl. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
12. Szerintem épp azért van, hogy tájékozódjak. Mert máshol ezt így nem találtam meg.
júl. 13. 14:23
 14/20 anonim ***** válasza:
91%

Neharagudj, de nagyon sok ész kell ahoz , hogy tudd, hogy behatolás nélkül érdekes lenne, ha teherbe esnél...

Gondolom nem 11 éves vagy, hogy ennyivel tisztába legyél

júl. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Az interneten sok olyan cikket olvastam, ahol azt írják, hogy az elovaladek tol is teherbe tud esni, meg ha a pinára élveznek akkor is bele tud folyni és teherbe esik.

Csak ezeket nem tudom hova tenni?

júl. 13. 14:30
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Előváladéktól akkor, ha beléd dugta.

Ha natúrban ráélvez a hüvelynyílásodra, akkor elméleti esélye valóban van, de nagyon pechesnek és egyben extra termékenynek kell lenni ahhoz, hogy sikerüljön.

Eddig csak D.Steel regényben olvastam olyanról, akinek ez sikerült.

júl. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
65%

Valóban olvasgass sokat, vagy beszélgess anyukáddal róla.

Csak behatolással lehet teherbe esni.

Nézz meg képet arról, hogy néz ki a méhszáj, hol helyeszkedik el. Mikor gyereket akartunk, akkor baromi sokat olvasgattam... évekig... kb egy szülést levezetnék. Nagyon meglepődtem, hogy aha, szóval belül ilyen a terület és oda kell bejusson a spermium... hidd, el, ha megfürdesz egy kádnyi spermiumban se leszel terhes, azért nem ebihalak, hogy úszkáljanak és a hüvely sem egy nyitott tér.


Nyugodtan olvasgass róla, nézd meg képekben is, hogy hol helyezkedik el.


Ami meg a legfontosabb, ha eljuttok oda, mindenképp használjatok gumit, nincs olyan, hogy csak egy picit beteszi. Csak egy picit beteszi, már lehet is terhesség.


Csak ügyesen :) Mindenre ott a válasz a neten már, minél többet olvasol, annál jobban fogod tudni, mi is a valóság.

júl. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
35%

"azért nem ebihalak, hogy úszkáljanak és a hüvely sem egy nyitott tér."

Éppenséggel pont úgy úsznak mint az ebihalak, a hüvely meg baromira nyitott, így a kadnyi spermás hasonlatod pont rossz. A méhszáj ovukor nyitott, de máskor se teljesen zárt. Kolposzkóppal megcsodálható.

júl. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
33%
Múltkor is volt egy hasonló kérdés. Bár egy nagyon minimális esély tényleg lehet rá, elég esélytelen így teherbe esni.
júl. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
24%
0
júl. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!