Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Behatolás nélkül mennyi esély...

Behatolás nélkül mennyi esély van a terhességre?

Figyelt kérdés
Még szűz vagyok. A barátommal nem szexeltünk még, de annyit már igen hogy ő a péniszét hozzám dörgölte szexet imitálva, miközben rajtam csak bugyi volt. Nem élvezett a puncimra csak lehetett előváladék a farkán.
júl. 13. 11:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
17%
8,2%
júl. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
De most ezt komolyan kérdeztem!!!
júl. 13. 11:56
 3/20 anonim ***** válasza:
88%
Semmi esélye.
júl. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%
Semmi
júl. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
júl. 13. 12:05
 6/20 anonim ***** válasza:
88%
Így semmi.
júl. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
72%

Annak nagy az esélye, hogy következőre félrehúzza a bugyidat és bevágja gumi nélkül, ha ezt hagyod.

Akkor már jó esélyed lesz a terhességre.

júl. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Azt tudom, hogy ha van behatolás, akkor az előváladéktól is teherbe lehet esni. De gondoltam azt azért erezni fogom, ha behatol, mivel szűz vagyok még.

Ezért érdekelt, hogy így nincs esély rá, ugye?

júl. 13. 12:20
 9/20 anonim ***** válasza:
93%
Így nincs.
júl. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Még nem fogom engedni neki hogy ettől több legyen. Majd csak ha én is úgy érzem h felkészültem.
júl. 13. 12:35
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!