Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ebből lehet bármi is?

Ebből lehet bármi is?

Figyelt kérdés
Baratnommel egyutt voltunk tegnap ment el a mensije es szeretkeztunk vedekezes nelkul. Nem mentem el kihuztam boven elotte sot meg megtoroltem a cerkam veget es szaraz volt es kozbe is figyeltem ra hogy elo valadeknak nyoma ne legyen. Ebbol nem lehet semmi ugye?

júl. 7. 09:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
De
júl. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
De, lehet
júl. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
24%
Semmi. Itt a nagy okosok azt írják, amit a könyvekből olvastak, hogy jaj nem védekezel egyből terhes leszel és közben fogalmuk sincsenek. Azt mondják amit betanultak. Ez a gyakorlatban közel sincs így, főleg ha ki is húztad időben. Nem olyan könnyű teherbe esni. Évek óta védekezés nélkül szexelek és sosem volt terhesség. Ez olyan, hogy lottón is nyerhetsz, csak igen, hány szelvényt kell megjátszanod, hogy akár egy 2-est is nyerjél mondjuk ötösön. Ugyanez van a terhességgel is.
júl. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%
#3 "Évek óta védekezés nélkül szexelek és sosem volt terhesség." - Még ha így is van...normális vagy, hogy ezt leírod? Tele van a gyakori a kérdezőhöz hasonló idiótákkal (már bocsánat), akik képtelenek gondolkodni, utána meg megy az aggódás a lehetséges terhesség miatt. Szerinted kérkedni kell a szerencséddel, hogy eddig nem lett baj? A tiéddel ellentétben tucatnyi sztori van arról, hogy hányan estek teherbe védekezés mellett is, szóval szerintem jobb lenne inkább csendben maradni, nem pedig elbagatelizálni a véletlen terhesség esélyét.
júl. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Meg azt is hozza tennem, hogy az nap sok alkoholt fogyasztottam es ahogy olvastam alkohol rontja a spermium minoseget
júl. 7. 11:45
 6/17 anonim ***** válasza:
87%
#5 De ember, miért nem gondolkozol? Megérte az a pár perc gumi nélkül?
júl. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
94%
Vagy lesz vagy nem. Kicsi rá az esély de megadtátok neki szóval nem 0%.
júl. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Meg azt is hozza tennem dohanyzok is ami szint ugy roncsolja a spermiumokat es ittam is az nap szoval nem tudom hogy lehet mar igy ebbol barmi jobban at gondolva
júl. 7. 16:44
 9/17 A kérdező kommentje:
Es nekem egyaltalan nem szokot elo valadekom lenni csak a vege fele es en azelott kihuztam szoval szerintem ezzel vegkep meg pecsetelodott hogy semmi sem lesz
júl. 7. 17:19
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet.
júl. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!