Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnap lesz a ciklusom 21.napj...

Holnap lesz a ciklusom 21.napja vagyis kb 1 hét múlva kellene megjönnie?

Figyelt kérdés
És eléggé ingerült vagyok sajnos ez a mensi jele igaz?😢😢
júl. 2. 19:32
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
97%
Mi azt honnan tudjuk, hogy neked milyen hosszú a ciklusod?
júl. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
100%
Vagy a melegfronté vagy felhúztak vagy csak ilyen napod van. Miért kell mindenben az okokat keresni?
júl. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
86%
És ezt most honnan a banatbol tudjuk mi itt, hogy te miért vagy ingerült?
júl. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 A kérdező kommentje:
Bánatból!!
júl. 2. 20:41
 5/52 anonim ***** válasza:
100%

Várd ki meg-e jön.

Ha nem, tesztelj

Ilyen egyszerű.

Nem egy atom fizika.

júl. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 A kérdező kommentje:

Hű mennyi ész!!

Ott a pont

júl. 2. 20:54
 7/52 anonim ***** válasza:
100%
Néha én is ingerült vagyok, pedig 9 hetes terhes vagyok :D
júl. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
6, hát, ha már neked nincs eszed, itt olvashatsz okosságokat
júl. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:

Igazuk van a többieknek. 21.nap az mindnekinek más. Van akinek akkor van ovuja, pl ha 35 napos ciklusai vannak.

Tényleg butaságot kérdeztél.

28 napos ciklus esetén valóban 7 nap múlva kell menstruálj a 21. naphoz képest.


Egyetlen olyan kérdés van ami 1 számból megválaszolható, ha azt írod, hogy ezen a 13. napon volt ovum, mikor mensizek. Mert ovu után fixen jön a mensi mégha egyénenként változó is, van akinek csak 12 napos a luteális szakasz így 12 nappal ovu után jön a mensi, van akinek 15 napos annak 15 nappal.


De,hogy a te 21. napod az hova esik a ciklusban, azt csak TE tudhatod ennyi infóból. 21. napi vérvétel az ami mindnekit megzavar, mert sneki nem olvas a témában.... ez a vérvétel ovu után 7. napra esik. 28 napos ciklus esetén ovu után 7 nap 21. nap. De pl én a 33 napos ciklusommal ráfáznék, mert lófütty sem látszódna a 21. npon. nekem a 21. napi vérvétel az 26. napon lenne esedékes.


Remélem kellően elmagyaráztam és érted :D

tegnapelőtt 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nagyon nehéz türelmesnek lenni, de szerintem teljesen felesleges előre figyelgetni a "jeleket". Ha késik a menzeszed, pár nap múlva tesztelj. Ennyi. 2,5 év alatt én nagyon belefáradtam, hogy minden egyes tetves hónapban a hasszúrkálásokat figyeltem, a mellemet nyomkodtam, hogy érzékeny-e stb stb. teljesen feleslegesen, mert amikor végre sikerült (lombikkal) annak az ég világon semmi jele nem volt a pozitív teszten kívül. Egészen a 6. hétig nem éreztem semmit az egészből, max azt, hogy nincs menzeszem. Onnantól viszont jött a folyamatos émelygés, hányinger. 😃
tegnapelőtt 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!