Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hol kéne fájnia,szurkálni a...

Hol kéne fájnia,szurkálni a hasnak amikor sikerül a beagyazodas? Illetve meddig?

Figyelt kérdés

Létezik hogy nekem csak a középen fáj és szúrkal már 3 napja?

Nem jobb vagy bal oldalon kéne fajnia ahol be ágyazódott?

4 nap múlva lenne a nemvárt mikor teszteljek?


jún. 29. 20:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
6# pont ugyanez volt velem is, de nem voltam terhes. A sárgatesthormom okozza. Erre nem lehet alapozni.
jún. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Inkabb azt jelzi, hogy megfog jonni.

Egyáltalán nem kell szurkalnia.

jún. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
58%
Első terhességemnél éjszaka egy nagyon erős szúró fájdalomra ébredtem középen, csak pár mp-ig tartott aztán elmúlt. Második terhességem előtti ciklusokban gyakran volt szúrkáló érzésem középen (volt olyan ciklus hogy oldalt) napokig mégsem voltam terhes. Amikor az lettem nem volt semmiféle szúró fájdalmam. Úgyhogy erre ne alapozz szerintem.
jún. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
61%

Nekem is fájdogált az alhasam (középen) napokig és azt hittem korábban fog megjönni a menzeszem néhány nappal, de nem így lett.

De pl első babámnál nem éreztem semmit, pedig nagyon szerettem volna :D


Viszont a becsapós, hogy én pl ha felfázok, ugyanúgy tud fájdogálni az alhasam 1 hétig is akár, mielőtt megjön + késik is olyankor. Nem egy tesztet lőttem már így el.

jún. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!