Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hol kéne fájnia,szurkálni a...

Hol kéne fájnia,szurkálni a hasnak amikor sikerül a beagyazodas? Illetve meddig?

Figyelt kérdés

Létezik hogy nekem csak a középen fáj és szúrkal már 3 napja?

Nem jobb vagy bal oldalon kéne fajnia ahol be ágyazódott?

4 nap múlva lenne a nemvárt mikor teszteljek?


jún. 29. 20:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezek lehetnek menstruáció jelei is. A kimaradt menstruáció előtt minden terhestünet megegyezik a premens tünetekkel.
jún. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
4 nap múlva tesztelj legkorábban. Értelemszerűen.
jún. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sehol nem szúrt.
jún. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Sehol nem "kell" szúrkàlnia. Én nem éreztem a beágyazódàst. Ellenben mentstruàció előtt többször is éreztem szurkálàst.
jún. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Sehol
jún. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
57%

Nekem egyértelműen belenyilalt az alhasamnál. Meg is kellett állnom egy pillanatra, hogy összeszedjem magam. Sem előtte sem utána nem éreztem hasonlót.

Nem várt menstruáció után tesztelj pár nappal.

jún. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha logikusan nézed akkor középen kell a méhednél hiszen ott ágyazódik be.


De nem mindenki érzi. Nekem pl egyértelműen a méhem fájt, nem a petefészkem szúrkált, mint ahogy szokott. Meg másképp fájt mint mensi előtt.


Sajnos ez sem jelent semmit. Baba nélkül is voltak már ilyen tüneteim.


Hajrá neked, de sajnos tünetekből nem lehet következtetni.

jún. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
#6! Nekem is, az elsőnél. Az sajnos vetélés lett. Aztán éreztem még csak gyengébben, akkor nem voltam terhes. Aztán nem éreztem semmi ilyesmit és nemsokára szülök. Tényleg minden terhesség más. Sőt, ahogy elnézem, minden ciklus is. Csomó olyan is volt az első terhességemnél, ami addig soha, aztán meg mégis lett nem terhesen is. Most meg semmi "jel", mégis szétrúgdos éppen. Már ennél se foglalkoztam "jelekkel", de ha még próbálkoznék(nem lesz több), tuti nem figyelgetném a "tüneteket", mert tényleg nincs semmi egyértelmű.
jún. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
54%

Az elsőnél semmit nem éreztem beágyazódáskor.

A másodiknál 2 napig fájt a méhem.(utólag ugrott be, hogy az lehetett, mert kövi héten már pozi tesztem volt).

jún. 30. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igen nekem is mára már nem érzem csak egy kis feszülést de azelőtt 3 napig szurkált... az első napon nagyon fájt lehetett érezni rendesen aztán a többi két nap enyhén szurkalt...most semmi
jún. 30. 10:08
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!