Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mekkora az esélye, hogy...

Mekkora az esélye, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

kissé felkavaró lehet pár ember számára.

párommal tegnap este szexeltünk, mikor észrevettük, hogy a gumi kiszakadt és ő úgy ment el belém. mikor kihúzta, a nemiszervén és a belsőcombomon volt a “testnedve”, majd kézmosás után benyúltam és semmi nem jött ki, ami ondó lenne. A menstruációm utolsó napján voltam, barna folyásom volt még, és ovulációig még 8 napom van.



jún. 25. 19:40
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Kb 0% 🙄
jún. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hogy ezek a rohadt gumik allandoan kiszakadnak!!!!!! 😡😡😡😡😡😡😡


Nem is ertem miert nem tiltjak mar be oket ha ilyen hibas mind. 🤯😱

jún. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
sajnos a masculan az én esetemben jó párszor elszakadt már, a durex pl. sosem. viszont ilyen még sosem volt, ezért kérdeztem.
jún. 25. 21:19
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Hat én nem lennék nyugodt. A verzes utolsó napjan, pláne rövid cikkus esetén, nem esélytelen teherbe esni. Az meg hogy ment-e beléd, azt nem lehet leellenőrizni ezzel a módszerrel. Ha a gumi rendesen szétszakadt, elég valószìnű, hogy ment az mindenhova...
jún. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
a ciklusom normális, mindig 27-28 nap. őszintén nem tudom, hogy mit tegyek.
jún. 25. 21:42
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos neked kell eldöntened mit teszel, de ha terhesseg eseten abortuszra mennel, akkor (én a helyedben) biztosan bevennék egy esemeny utánit. 72 óran belul vagy, es mivel a peteérést megakadalyozza, jelen esetben azzal mar tenyleg szinte lenullázódik az esely. Valoszinűleg hamarabb fog megjönni így, ez a ciklus lehet hogy felborul, de jó esetben más nem történik.
jún. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
én a mensi 5. napján lettem terhes. Vennék be esemény utánit ha nem akarsz gyereket.
jún. 26. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én masculant használok 1 szer szakadt ki mikor véletlenül popsiba ment kutya pózban
jún. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
vettem ma be esemenyutanit, ellaone-t. koszonom mindenkinek
jún. 26. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!