Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi rá az esélye hogy...

Mennyi rá az esélye hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Március 27.-e fele lehetett az ovulációm, 30.-án történt a "balaset". Rá 20 órára bevettem az esemény utánit. A szokott időben megjött. Már elismúlt. Olvastam olyan eseteket akik ezek mellett is teherbe esett. A melleim még mindig feszülnek, sóvárgok az ételek után, sokat szédülök.

Igen tudom, orvos és teszt. Tesztet holnap csinálok, ugyanis ahol élek nincsen gyógyszertár és nem mellesleg azért van az oldal hogy kérdéseket tegyünk fel 🙄

Mennyi az esélye hogy terhes lettem?

Én úgy gondolom szinte semmi. Ti?



2021. ápr. 15. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes, bevettél egy nagy hormonbombát és még rendeződnie kell a hormonháztartásodnak ezután, ez bizony profukál(hat) mindenféle cifra tünetet a hőhullámoktól a fájó melleken át a pattanásokig.
2021. ápr. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod 🙂
2021. ápr. 15. 21:20
 3/5 anonim válasza:

Szerintem is a sok hormontól érezheted magad rosszul, és lehet kicsit be is beszéled magadnak (tapasztalat mind2 :D)

Ne idegeskedj, csinálj egy tesztet és megnyugszol, sokkal jobb lesz utána :)

2021. ápr. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Miért hiszed azt hogy terhes vagy ha tudod hogy nem csináltad. Vagy igen csak arról nem volt szó?
2021. ápr. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

2.válaszadó: köszönöm a választ🙂


3.valaszadó: szerintem olvasd el még egyszer a kérdést. 2 embernek is sikerült értelmeznie előtted! Menni fog! 🙂

2021. ápr. 15. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!