Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Korai peteérés? Együttlét...

Korai peteérés? Együttlét után egy héttel pecsételés, mell fájdalom pecsételés után. Csak 2 hét múlva nem kéne megjönnie. Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van egy 1,5 éves kislányom. A pozitív teszt előtt szinte biztos voltam benne, hogy sikerült. És nagyon örülünk, imádjuk szeretjük. Úgy gondoltuk férjemmel, hogy itt az ideje a kistesónak, de épp, hogy megbeszéltük már sikerült is volna? Általános szoktam, tudni hogy mikor van peteérés el, aznap enyhén görcsöl a hasam és picit másabb a folyásom. Most nem tudom, hogy mikor volt a tetem nem jelezte.

A menstruáium általában 5 nap.

Az utolsó 1 2 nap már szinte semmi. Most egy hétig tartott. És menstruáció után 2. Nap voltunk együtt férjemmel. Rá 1 hétre elkezdtem pecsételni, ami 3 napig tartott. Nem szoktam pecsételni. Esetleg menstruáció előtt 1 2 nappal már barnázok és akkor tudom h nemsokára meg fog jönni.

Amikor lement a pecsételés, rá 1 2 napra elkezdett fájni a cicim. Nem annyira erőteljesen, de kicsit érzékeny. Egyik este égett a gyomrom. Nem jellemző. Bár aznap jól bekajáltam. Össze ettem ittam mindent. Ami még fura volt, hogy tegnap este mikor a kislányom altattam volt egy kis alhasi szurka.

Nem. Tudom, hogy mikor kellene tesztelni és, hogy mikor lehetett a peteérésem?

Gondoltam arra is, hogy megfog jönni azért fáj a cicim. De mióta a kislányom megszületett nem jellemző a mellfeszülés és csak 2 hét múlva kellene megjönnie. Leginkább a pecsételésből gondolom, hogy baba van a dologba, hogy pont az együttlét után 1 héttel mikor amúgy a beágyazódás is lehet. A kislányommal nem volt ilyen. De olvastam h egyik terhesség ilyen a másik olyan. Lehetnek más tünetek. Mi a véleményetek? Mikor teszteljek? 1 hét múlva gondoltam. Igaz nagyon türelmetlen vagyok.



#terhesség #pecsételés #Korai peteérés #Beágyazódási pecsételés
jún. 22. 10:47
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

9. Most kéne az ovinak lennie, de a pecsételés nem most volt.

Hogy jobban, értsétek.

8.-án elmúlt.

10.-én voltunk férjemmel együtt.

És a pecsételés 16 17 18. Nagyon kevés.

És 20.tól érzékenyek a melleim.

jún. 22. 20:14
 12/17 A kérdező kommentje:

Az első babánál a pozitív teszt előtt szinte biztos voltam benne, hogy sikerült.


Akkor az volt a tünetem, hogy állandóan pisilni kellett. Éjszakai feleltem rá 3 4 szer. Pedig előtte sose, csak ha este teát ittam vagy ilyesmit. Meg hogy állandóan éhes voltam, de nem esett jól semmi. Kifejezetten a csoki. És éjszaka arra keltem fel h ennem kell, vagy rosszul leszek. Akkor a nem árt előtt 2 3 nappal jelentkeztek ezek. Már ha jól emlékszem nem árt előtt csináltam 1 halványka tesztet. Aztán szépen erősödött.


Köszönöm az eddigi válaszokat.

Mint írtam kB 1 hetet akartam várni a teszttel, de reggel csinálok egyet. És beszámolok.

jún. 22. 20:26
 13/17 anonim ***** válasza:
40%
Oké, nekem már nincs is több kérdésem így, hogy leírtad a dátumokat. Tehát 10-én voltatok együtt, 2 nappal a menzeszed után, és neked 16-án már beágyazódás volt maratoni pecsételéssel, azaz kb épp csak elérte a hímivarsejt az életképes, extra korai petesejtedet, aminek amúgy csak most, 22-én kellett volna megérnie. Hát, figyi. Nagyon komoly összjátéka lesz ez a véletleneknek, ha te terhes vagy abból az együttlétből. Nem kétlem, hogy holnap pozitív teszttel térsz vissza, annyira biztos vagy a dolgodban.
jún. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Hidd el nem vagy terhes.

Nem jon ki a matek.

De mar ugyis mindegy mit mondunk, te mar eldontotted reges reg, hogy terhes vagy.

jún. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Vagy kihagytad a lényeget, vagy én nem vettem észre, bocsi. 8-án elmúlt, de mikor kezdődött? Ha mondjuk elsején jött meg és 10-én voltatok együtt, ha rászámoljuk, hogy 2-3 napig még élhetnek a hímivarsejtek, akkor igazából nem lehetetlen. Nem túl valószínű, de nem is annyira lehetetlen, mint ahogy sokan írják.
jún. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Utolsó: senki nem azt mondta, hogy semmiképp sem lehet majd pozitív a teszt a ciklus végén, csak azt, hogy a pecsételés, amit ő beágyazódásnak vél, az biztos nem az….
jún. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Elég gyakori ebben a hónapban a 3 napos vérzés.

Lehet valami a levegőben...


https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..

jún. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!