Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Korai peteérés? Együttlét...

Korai peteérés? Együttlét után egy héttel pecsételés, mell fájdalom pecsételés után. Csak 2 hét múlva nem kéne megjönnie. Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van egy 1,5 éves kislányom. A pozitív teszt előtt szinte biztos voltam benne, hogy sikerült. És nagyon örülünk, imádjuk szeretjük. Úgy gondoltuk férjemmel, hogy itt az ideje a kistesónak, de épp, hogy megbeszéltük már sikerült is volna? Általános szoktam, tudni hogy mikor van peteérés el, aznap enyhén görcsöl a hasam és picit másabb a folyásom. Most nem tudom, hogy mikor volt a tetem nem jelezte.

A menstruáium általában 5 nap.

Az utolsó 1 2 nap már szinte semmi. Most egy hétig tartott. És menstruáció után 2. Nap voltunk együtt férjemmel. Rá 1 hétre elkezdtem pecsételni, ami 3 napig tartott. Nem szoktam pecsételni. Esetleg menstruáció előtt 1 2 nappal már barnázok és akkor tudom h nemsokára meg fog jönni.

Amikor lement a pecsételés, rá 1 2 napra elkezdett fájni a cicim. Nem annyira erőteljesen, de kicsit érzékeny. Egyik este égett a gyomrom. Nem jellemző. Bár aznap jól bekajáltam. Össze ettem ittam mindent. Ami még fura volt, hogy tegnap este mikor a kislányom altattam volt egy kis alhasi szurka.

Nem. Tudom, hogy mikor kellene tesztelni és, hogy mikor lehetett a peteérésem?

Gondoltam arra is, hogy megfog jönni azért fáj a cicim. De mióta a kislányom megszületett nem jellemző a mellfeszülés és csak 2 hét múlva kellene megjönnie. Leginkább a pecsételésből gondolom, hogy baba van a dologba, hogy pont az együttlét után 1 héttel mikor amúgy a beágyazódás is lehet. A kislányommal nem volt ilyen. De olvastam h egyik terhesség ilyen a másik olyan. Lehetnek más tünetek. Mi a véleményetek? Mikor teszteljek? 1 hét múlva gondoltam. Igaz nagyon türelmetlen vagyok.



#terhesség #pecsételés #Korai peteérés #Beágyazódási pecsételés
jún. 22. 10:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
Ha két héttel a várható menzesz előtt pecsételtél, az nem terhesség, hanem ovuláció….
jún. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

De ovukor, még sose volt pecsételésem. És 3 napig volt, De persze benne van a pakliba, hogy igen az, volt. Megfordult a fejembe, de nem tartom valószínűnek. Azért köszi a választ...

Mások esetleg. Mi a véleményetek?

jún. 22. 11:28
 3/17 anonim ***** válasza:
85%
Hát pedig sokkal valószínűbb, főleg, ha rendszeres a ciklusod, mint az, hogy a 7. nap körül volt ovuláció és ez beágyazódás lenne…..
jún. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem mellesleg, ha ez valóban beágyazódás lett volna, már pozitív lenne egy érzékeny teszt. De le merem fogadni, hogy ha csinálsz holnap egyet, bőven negatív lesz…
jún. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
63%
Ez tökéletesen a lehetséges ovuláció időpontjához passzoló vérzés. Semmivel sem fordul elő ritkábban, mint a beágyazódási vérzés. Eddig nem volt ilyen, most volt. Amúgy nem tart három napig a beágyazódási vérzés.
jún. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
56%

Ezekna kifejezesek, hogy "baba van a dologban, alhasi hasszurka, ram nem jellemzo ez-az" ezektol a falra tudnek maszni.

Mit varsz kedves kerdezo? Rontgen szemeinkkel csináljunk egy uh-t neked?

Nagy esellyel nem vagy terhes viszont hormonzavaros annal inkabb.

jún. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
63%
Kész röhej
jún. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Kedves 6. Nincs hormonzavarom. Minden teljesen rendben van.


5. Máshol olvastam, hogy több napig is tarthat a beágyazódási vérzés,pecsételés. Leginkább azok válaszára lennék kíváncsi akikbek volt. És az meddig tartott.lehet, hogy igazatok van, hogy csak ovu volt.

És azt mindig egy minimális görccsel jelzi a testem. Napra pontosan megjön mindig.

jún. 22. 15:58
 9/17 anonim ***** válasza:
Ha mindig napra pontosan jön meg, akkor két héttel a várt vérzés előtt bizony az ovulációd van….
jún. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
5 vagyok. Szerencséd van, mert én tapasztalatból is beszélek. Nekem volt beágyazódási vérzésem az első terhességemnél, és nem tartott 3 napig. Legfeljebb egy vagy két 200 forintosnyi rózsaszínes barnás pecsételés volt. Pár óra volt az egész. És normális oldalakon nem írják, hogy 3 napig is eltarthat. Annak idején én is rákerestem, és talán egy helyen olvastam.
jún. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!